Skocz do zawartości

Glosnik na sale gimnastyczna


Helena Chojnowska

Recommended Posts

Hej, szukam glosnika bezprzewodowego na sale gimnastyczna.

Rozwazam trzy opcje:

- jbl flip 6

- jbl charge 5

- jbl xtreme 3.

Nigdy nie mialam stycznosci z zadnym z tych glosnikow w takim miejscu, wiec nie mam pojecia, czy moc ktoregokolwiek z nich bylaby wystarczajaca.

Jesli chodzi o wielkosc hali, to dokladnych wymiarow nie znam, ale z moich kalkulacji wynika, ze jest to kolo 20m x 40m, wiec przestrzen jest z pewnoscia duza. Moim celem nie jest, zeby muzyke bylo idealnie slychac na calej sali, ale zeby wyraznie bylo wszystko slychac na kawalku jakos 10m x 20m.

Wobec tego chcialabym sie tu dowiedziec, czy w tym przypadku wystarczy moc 30W, czy celowac bardziej w 40W, albo od razu w 100W.

Bede bardzo wdzieczna jezeli ktos kompetenty tutaj mi doradzi. :)

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Helena Chojnowska napisał:

Hej, szukam glosnika bezprzewodowego na sale gimnastyczna.

Rozwazam trzy opcje:

- jbl flip 6

- jbl charge 5

- jbl xtreme 3.

Nigdy nie mialam stycznosci z zadnym z tych glosnikow w takim miejscu, wiec nie mam pojecia, czy moc ktoregokolwiek z nich bylaby wystarczajaca.

Jesli chodzi o wielkosc hali, to dokladnych wymiarow nie znam, ale z moich kalkulacji wynika, ze jest to kolo 20m x 40m, wiec przestrzen jest z pewnoscia duza. Moim celem nie jest, zeby muzyke bylo idealnie slychac na calej sali, ale zeby wyraznie bylo wszystko slychac na kawalku jakos 10m x 20m.

Wobec tego chcialabym sie tu dowiedziec, czy w tym przypadku wystarczy moc 30W, czy celowac bardziej w 40W, albo od razu w 100W.

Bede bardzo wdzieczna jezeli ktos kompetenty tutaj mi doradzi. :)

 

Dzień dobry :)

Niezależnie co zastosujemy na salę gimnastyczną o wspomnianych przez Ciebie rozmiarach, będzie pogłos i nakładanie się wielu fal na siebie. Niestety akustyka takich pomieszczeń jest bardzo słaba i inwestycja w coś dobrego mija się z celem. Domyślam się, że potrzebujecie kompaktowego i szybkiego rozwiązania i najlepiej bez kabla aby to szybko przemieszczać.

Z naszej oferty, mamy produkt za około 1200 zł, to House of Marley (w stereo) BAG OF RIDDIM https://www.tophifi.pl/glosniki-bezprzewodowe/glosniki-bluetooth/house-of-marley-bag-of-riddim-2-0.html 

Potrafi zagrać głośno i czytelnie. Lecz mimo wszystko proponuję Ci kupić ten produkt przez nasz sklep internetowy i sprawdzić go na tej sali czy efekt będzie Cię satysfakcjonował :)

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...