Skocz do zawartości

Nowy sprzęt do +/- 10tys


Krzysztof Beska

Recommended Posts

tak wiem, wszyscy piszą że sub to podstawa kina. Tylko nie mam gdzie wstawić. Miejsce mam tylko za sofą pomiędzy surroundami. Tylko sygnału nie dostarczę, musiałbym kabel wzdłuż okna tarasowego ciągnąć. Zrobiłbym to jeśli przeskok efektów byłby bardzo duży. Może pożyczę od sąsiada i przetestuję. 

Na tę chwilę muszę rozwiązać problem z centralnym bo mi spać nie daje. Nie wiem czy tak zawsze powinno być że dialogi są dużo cichsze od dźwięków tła i efektów. Muszę podjechać gdzieś i porównać.

 

16 minut temu, maciek72 napisał:

Głośniki jak byś wielkie nie kupił i tak odetniesz na 80 Hz . 

Zawsze ?
Kalibracja ustawiła mi surroundy na 50Hz a centralny na 40Hz. Front oczywiście na full band. Czy skoro nie mam suba to tak zostawić czy lepiej centralny i surroundy ustawić na 80Hz ?

Edytowano przez pawel250
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale masz możliwość przesłac ten sygnał zdalnie.

https://www.q21.pl/rel-ht-air.html?hash=887bb4c224b8399f5c50bfd0777bddf0&gclid=CjwKCAiA8OmdBhAgEiwAShr40xkH9WlULCpbSGIJFcuNNbk__G2ZWUp0jDFSxuuLDLJYrDrEI9HkqRoCvLUQAvD_BwE

Monitor audio tez ma coś podobnego.

To nie jest wytłumaczenie.

Bez suba nie masz kina.

13 godzin temu, pawel250 napisał:

Na tę chwilę muszę rozwiązać problem z centralnym bo mi spać nie daje. Nie wiem czy tak zawsze powinno być że dialogi są dużo cichsze od dźwięków tła i efektów. Muszę podjechać gdzieś i porównać.

nie powinno tak byc.

To albo efekt polskiego lektora. Albo źle ustawionego kina.

13 godzin temu, pawel250 napisał:

Zawsze ?
Kalibracja ustawiła mi surroundy na 50Hz a centralny na 40Hz. Front oczywiście na full band. Czy skoro nie mam suba to tak zostawić czy lepiej centralny i surroundy ustawić na 80Hz ?

zostaw jak jest bo dokupisz tego suba szybko i jeszcze raz to się pozmienia.

Piotrek

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...