Skocz do zawartości

Jak to podłączyć/ustawić??? Słuchawki / Virtual Dj/ karty 2


Dj Remus

Recommended Posts

Siemka!Słuchajcie za kilka tygodni gram na 18 u koleżanki Wykrzyknik! A więc przejde do sprawy mam : kompa z Virtual dj, zwykłe słuchawki do kompa z mikrofonem, karte dźwiękową 6 kanałową i 3 kanałową zintegrowaną !I teraz na kompie se miksuje w taki sposób że w jednej słuchawce leci to co powinno lecieć a w drugiej se dobieram nute która ma na nią "wejśc" no i teraz podłączyłem tak ze leci mi w słuchawkach i w głośnikach ale w głośnikach słychać tą 2 nute co wchodzi na 1 a ja tak nie chce kto wie jak to podłączyć zeby w słuchawkach leciało w jednej to co gra na sali a w 2 słuchawce to co chce zmiksować ale zeby nie było słychać tego w sali ! mam nadzieję ze wiecie o co mi chodzi koleś grał w tamtym roku tak samo w szkole przy wzmacniaczu i kompie niewiem moze coś trzeba w Virtualu poustawiać troche grzebałem ale nic więc jak wiecie to pisać czy coś potrzeba jeszcze czy da się to zrobić od ręki będzie + za pomoc
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...