Skocz do zawartości

Pioneer sx- 550


Jakub Medrala

Recommended Posts

Chciałem nabyć ładnie wyglądający amplituner Pioneer sx-550 i mam pytanie czy rzeczywiście ładnie on gra tak jak go chwalą? 
Ja chciałem tego pioneera podłączyć do pylon pearl 20  i nie wiem czy to będzie dobre połączenie . Wiem są lepsze sprzęty np nad 3020 w podobnym budżecie ale już nie ten wygląd, a on ma się ładnie też eksponować w salonie. Jak by ktoś miał taki sprzęcik to proszę o krótkie refleksie . 

Edytowano przez Jakub Medrala
Błąd literowy w tytule
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Jakub Medrala changed the title to Pioneer sx- 550
  • 1 year later...
Dnia 30.12.2022 o 18:59, Jakub Medrala napisał:

Chciałem nabyć ładnie wyglądający amplituner Pioneer sx-550 i mam pytanie czy rzeczywiście ładnie on gra tak jak go chwalą? 
Ja chciałem tego pioneera podłączyć do pylon pearl 20  i nie wiem czy to będzie dobre połączenie . Wiem są lepsze sprzęty np nad 3020 w podobnym budżecie ale już nie ten wygląd, a on ma się ładnie też eksponować w salonie. Jak by ktoś miał taki sprzęcik to proszę o krótkie refleksie . 

Witam! Chciałem się zapytać czy zdecydowałeś się na tego pioneera? bo sam się zastanawiam nad nim ale też nie bardzo mogę znaleźć opinii w necie na ten temat. 

Dzięki

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...