Skocz do zawartości

PolkAudio R600 jaki wzmacniacz?


Paweł - PolkAudioR600

Recommended Posts

47 minut temu, S!N! napisał:

Przechodziłem przez wszystkie denony z serii ne i dopiero przy 2500ne poczułem porządny bas.

Z jeden strony właśnie takich "porad" szukam aby zaoszczędzić sobie czasu i kłopotu firmom od których musiałbym wypożyczyć sprzęt a z drugiej strony zmartwiłeś mnie sporym przeskokiem cenowym znacznie wyższym niż obecne moje możliwości.

Ale dzięki 👍

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Paweł - PolkAudioR600No niestety - są tutaj inni użytkownicy modeli z 2 na początku nawet starszych, więc Ci to potwierdzą dla mnie ta różnica jest dość znaczna, czuć zapas mocy to tak jakbyś miał potężny silnik w furze i sobie jedziesz 40km na godzinę czując potęgę pod pedałem gazu, te nowe wersje denka jakoś mi nie podchodzą. Jak chcesz tanio to @Piotr Sonido  podał Ci basową propozycję Magnat Ma900 gra on takim zaokrąglonym basem i bardziej tym dolnym, ciągnie się, nie wiem jakby się zgrał z Polkami i czy by się w ogóle zgrał i czy taka sygnatura Ci podejdzie,, tam nie czułem tego efektu zapasu mocy (tylko od razu zwróć uwagę na jego wykonanie bo ten badziew może mieć jakiś defekt ) miałem dwa modele na testach i oba miały coś nie tak, ewentualnie 1600ne tutaj też jest w miarę dobrze i jest zapas, ale to się nawet nie zastanawiaj tylko wypożyczaj albo udaj się na odsłuch.

Edytowano przez S!N!
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Model 1700 będzie grał lepiej od modelu 900. Także w kwestii basowej.

Jest spora różnica pomiędzy nimi.

Faktycznie model PMA 2500NE jest jeszcze lepszy.

Musical moim zdaniem ma duzy ale nie specjalnie głęboki bas.

Dobrą opcją jest wlasnie Magnat MA900, NAD 375, Roksan K3, żaden nie jest sieciowy.

Do nich trzeba by dołozyć Wiim PRO +

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, S!N! napisał:

@Paweł - PolkAudioR600czuć zapas mocy to tak jakbyś miał potężny silnik w furze i sobie jedziesz 40km na godzinę czując potęgę pod pedałem gazu

Lepiej bym tego nie określił 👍💪

O to mi właśnie chodzi, o zadowolenie z muzyki słuchając na 20% głośności mając świadomość że mam ogromny zapas 😁 i zawsze mogę podkręcić 😜

Jeszcze 2 lata temu nie myślałem że będę miał kolumny za 9 koła. Nie szukam za wszelką cenę kompromisu jeżeli warto, to poczekam uzbieram, uzyskam zgodę żony ;) i zainwestuje 💪💪💪

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...