Skocz do zawartości

Czy Denon CEOL Piccolo zagra lepiej niż Edifier S2000 MKIII


janekNieGrajek

Recommended Posts

Cześć,

Pożyczyłem od kolegi Edifiery - spodobały mi się i chcę dokonać zmian u siebie. Sprzęt do muzyki (głównie rock) ale oglądam też na tym filmy - priorytet to muzyka. Plus ceola oraz Edifiera to wejście optyczne z TV aby grał dzwięk z meczu czy konsoli. Lubię dzwięk z wyraźnym basem, nie subwooferowym, tego obecnie mi najbardziej brakuje. Edifiery są fajne ale może jest lepsza opcja w podobnym budżecie. pokój to 20 mkw plus tył otwarty na 10 mkw kuchnię.

Co mam

  1. Ceol Piccolo
  2. Jakieś kiepskie kolumny Jamo podstawkowe grające od 70 Hz
  3. (ewentualnie jakiś konwerter optyk chinch za 150zł oraz Chromecast Audio - jakby jednak zwykły wzmacniacz był duża poprawą dzwięku to tymi sprzetami dodałbym sieciowe słuchanie).

Nie boję się używanych. Wstępnie znalazłem Polk audio S20 jako polecane - ale czytam, że to raczej do kina - czy będzie to lepszy sprzęt niż te Edifiery do muzyki ?

Rozważam też duże kolumny i podobają mi się Polki S50 w budżecie do 1500 zł ale to wydaje mi się być za duże do tego maleństwa.

  1. Wymienic wszystko na Edifiery z gwarancją nowe ?
  2. Brać Polk audio S20 (50) do ceola.
  3. Czy sprzedać ceola i kupić inny zestaw wzmacniacz i kolumny ? (tu mam ograniczenia aby jednak to były małe sprzęty bo wynajęte mieszkanie z meblami i miejsca nie ma tak dużo na wysokość względem ceola)

Dziekuję za opinie

Edytowano przez janekNieGrajek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...