Skocz do zawartości

Mocne Vintage - czy jest sens ?


PGN

Recommended Posts

Witam, budżet 2500 moge naciagnąć do 3000, salon 50m2, po glowie mi chodzi Sansui G-5700(wizualnie dla mnie majstersztyk) mam takiego niedalko z olx kusi mnie obejrzeć i do tego chyba za pare miesiecy bym dokupił jakieś wielkie kolumny - z nowych dużych z dużymi przetownikami wygladajace na stare to chyba tylko Dynavoice df-8 (osłuchałem odpowiadają mi).

Pytabie czy takie Sansui pociagnie takie albo podobne klocki?

Ewentualnie co innego doradzicie z takiego sprzetu zeby mialo loudness bo dużo wieczorami slucham, dobry mocny bas i piekną separacje kanałow w stereo, sprzęt bylby podpiety narazie do tv z czasem lepszy dac a i kiedyś pewnie dobry gramofon bo mam ponad 100 płyt.

Dużo też slucham radia i fajnie gdyby sprzet miał też wbudowany tuner ale to nie jest priorytetem.

Mam też do obejrzenia w tygodniu też blisko Technicsa su-v90d i Pioneera a77x za ok 1000 ale to już jakiś wklad bedzie bo głosniej coś sie z dzwiekiem dzieje w tych dwoch.

Marantz, Sansui, Pioneer, Kenwood moze ktoś jakiegoś pewniaka poleci? Muzyka rozna od klasycznej po szybszą lata 90 i pewnie też nie jedną domówke sprzet zagra.

Najlepiej Gniezno +/- 100 kilometrów bo chce sprzet posluchac

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...