Skocz do zawartości

Nubert nupro a-300 zawieszony wyświetlacz i piski w głośniku wysokotonowym .


Johnny89

Recommended Posts

Jak w temacie . Kupiłem głośniki miał być popsuty głośnik wysokotonowy  okazało się że głośniki są sprawne ale na wyjściu wzmacniacza na głośnik wysokotonowy w jednej z kolumn słychać dziwne piski przy odtwarzaniu muzyki , miał ktoś już może taki problem ? Dodatkowo ta kolumna uszkodzona gra ale menu jest zablokowane i nic nie mogę poustawiać.  Głośność  jest sterowana z 2 kolumny . 20230326_175416.jpg.9ec2945b91e274739c8d71fc05bc4363.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Piotr Sonido napisał:

Czyli wzmak walnięty tak?

Nie wiem czy te w klasie D sa naprawialne.

 

Serwis mi odpisał 180 euro z wysyłką naprawa , więc muszą wiedzieć co tam leci . Głośnik 39 euro wysokotonowy . Ogólnie pojedyncza kolumna gra świetnie więc chyba naprawie i zostawię.  Przejście onkyo rz740 plus magnat shadow 207 . Wedlug mnie gra dużo lepiej w stereo . 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie to gra w stereo bez jednego głośnika wysokotonowego , ponieważ na wyjściu powstają zakłócenia dlatego też został on odłączony tymczasowo . Naprawa to 179 euro razem z wysyłką.  Więc cały interes wyniesie mnie 400 euro :) dzis też jadę kupić sonos arc w okazjonalnej cenie 420 euro , będę testować.  Już troszkę tych okazji w niemczech przerobiłem.  

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.03.2023 o 09:19, Piotr Sonido napisał:

180 + 39 no to nie mało prawdę mówiąc.
No do tej pory miałeś amplituner kinowy i dwie podłogówki. nie wiem czy mając uszkodzony jeden kanał możesz stwierdzić czy gra to obecnie lepiej.
No ale to Twój system. 740 + Shadow sprzedaż bez problemu.

Fakt muszę teraz to przyznać że faktycznie grają o niebo lepiej w stereo , podłączyłem też jedna kolumnę bezposrednio bez wzmacniacza do rz740 , to chyba po prostu ten model wzmacniacza w stereo nie daje rady zagrać tak dobrze jak nupro na swoim oryginalnym  wzmacniaczu . ( może dla tego też magnat nie zagrał jak należy ) . 

20230329_184959.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Johnny89 napisał:

to chyba po prostu ten model wzmacniacza w stereo nie daje rady zagrać tak dobrze jak nupro na swoim oryginalnym  wzmacniaczu .

To jednak amplituner kinowy. To nie jest jego zadanie.

6 godzin temu, 1Ender napisał:

 Nubert dobrze zgrywa się Harman. Przynajmniej ja tak odebrałem. @Piotr Sonido, może podrzucić modele wydajne prądowo.

 

Ale to śa kolumny aktywne. Więc po co tu jakiś wzmacniacz?

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...