Skocz do zawartości

Tour de Pologne Jade 20 w Planeta Dźwięku


Recommended Posts

41 minut temu, AudioTube napisał:

Miałem okazję i przyjemność słuchania tych kolumn.

Chciałbym być na Twoim miejscu.

Chciałbym porozmawiać z panem Wojtkiem a najchętniej pogadać przy piwie, grillu tak na luzie.

Opisz proszę swoje wrażenia z pobytu w tym miejscu. 

Też bym sobie pogadał... z tym, że pan Wojtek niekoniecznie miałby o czym ze mną, wiec jednak skupie się na słuchaniu 😅.

Napisze po wszystkim moje wrażenia że spotkania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I po spotkaniu. Zdjęć nie będę dublował, bo zdecydowanie nie są tak ładne jak na poprzedniej stronie.

Same kolumny od strony estetycznej  na duży plus, i jak porównywałem z innymi znajdującymi się w sklepie, to śmiało mógłbym je postawić  w salonie... z tym że jestem fanem retro, to i bardziej mi się widzą. 

Jak zagrały?. Czuć było że jest moc w szczególności w "Money For Nothing" dały próbkę swoich możliwości. Pewnie jakby się je sensownie ustawiło(skręciło, siadło jak należy), było by bardzo dobrze, a  tak mam jakiś niedosyt(trochę dźwięk nie chciał mi się odklejać od nich, a siadłem najlepiej jak się teoretycznie dało, no i bas się lekko wzbudzał)

Co do prelegentów. Pan Wojtek złotousty potrafił zainteresować tematem i  nawet jak momentami nie wiele rozumiałem, to i tak brzmiało to wszystko jak dobry wokal na płycie.

Panowie z Pylona, Fezz i Muarach pokrótce opowiedzieli co robią, jak robią i czemu to służy... czyli krótki rys historyczny i plany na przyszłość. Oko i ucho sie cieszyło patrząc że i u nas da się zrobić cos fajnego, mając chęci do pracy i prawdziwą pasje.

Tak w telegraficznym skrócie. Miłe popołudnie 🙂

Ps. No i ładny kubek dostałem, który pasuje do mojej jaskini...ze o skarpetkach nie wspomnę ;).

IMG_20240316_184753.jpg

Edytowano przez Pitt39
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...