Skocz do zawartości

Amarok

Uczestnik
 • Zawartość

  33
 • Dołączył

 • Ostatnio

O Amarok

 • Ranga
  Debiutant

Informacje osobiste

 • Lokalizacja
  Białogard

Ostatnio na profilu byli

168 wyświetleń profilu
 1. Ciekawe, co ludzie mają w sobie którzy nie zarażają się będąc w towarzystwie ludzi zarażonych. Standardowa odpowiedź to że uwarunkowane jest od genów, ale czy tylko. Ostatnio gdzieś czytałem, że ludzie mający geny odziedziczone po neandertalczykach ciężej chorują.
 2. Te monitorki ładnie wyglądają w tym pomieszczeniu, ale niestety wygląd nie zawsze chce gra 🙂. Tak jak wyżej pisali koledzy, do takiego pomieszczenia to chyba tylko podłogowe. Tak nawiasem zapytam się, gdzie tę szafkę pod telewizorem kupiłeś?
 3. Piękna wizualizacja wyobrażenia 🙂
 4. Czyli np w nie najlepszej akustyce pomieszczenia, można coś poprawić poprzez wycięcie czy regulacje danego pasma?
 5. Z tego co piszesz i zdołałem poczytać jest ciekawy i interesujący, ale chyba dla znawców tematu. Ja na tych nastawach i regulacjach za bardzo sie nie znam. Pewnie jest opcja nastawy domyślne i też będzie bardzo dobrze.
 6. W najbliższym czasie mam zamiar nabyć przetwornik DAC, w cenie od 2 tys do maksymalnie do 4 tys. Zanim coś wybiorę do odsłuchu, chciałbym wiedzieć od jakich przetworników zacząć, może cos doradzicie. Mój wybór to Audiolab M-DAC +, NuPrime DAC 9, Pro-Ject DAC Box DS2 Ultra i może SMSL SU-9. Za transport jest głownie Node 2i i chromcast audio.
 7. Skoro chce słuchać Tidal na streamerze za 10 tys., to pewnie całą resztę ma za co najmniej 50 tys. 🙂
 8. Właśnie teraz na wieczorne klimaty 🙂
 9. Annete poznałem już wcześniej, nocną porą do czytania książki...rewelka.
 10. JohnDoe dzięki za wskazanie Ane Brun, właśnie słucham i to jest co lubię. 🙂
 11. Dużo nie brakowało a też zostałbym właścicielem Heco Aurora 🙂.
 12. Nuprime Omnia chyba nie posiada DACa. Właśnie jestem na etapie wyboru. Odtwarzać sieciowy z DACiem czy może oddzielnie. Z DACiem biorę pod uwagę właśnie node 2i, pioneer n-50ae i Cambridge Audio CXN (v2) 2. Wiem, rozpiętość cenowa duża. Też rozważam by może kupić DAC i streamer jako oddzielne urządzenia. Zanim coś wezmę do testowania opieram się na opiniach tu na forum i nie tylko. Jak zawsze, wybór nie łatwy.
×
×
 • Utwórz nowe...