Skocz do zawartości

Słuchawki dokanałowe za nieco ponad 100zł


Recommended Posts

Cześć wszystkim! 

Kilka razy pytałem się was o poradę przy zakupach i nigdy się nie zawiodłem, dlatego też znowu postanowiłem prosić o poradę przy zakupie.

Rozglądam się za jakimiś przyzwoitymi słuchawkami dokanałowymi które posłużą mi nieco dłużej.

Słuchawek używam głównie z telefonem (A52s 5G), korzystam z nich praktycznie codziennie po prawie 10h. Słucham głównie muzyki elektronicznej, bardzo lubię bass, ale fajnie jest też słyszeć coś oprócz niego. Do tej pory używałem Snab Overtone EP 101M, niestety po kilku miesiącach jedna ze słuchawek zaczęła grać ciszej, po wymianie gwarancyjnej znowu posłużyły kilka miesięcy i niestety problem powrócił. Pomijając ten fakt, muszę przyznać że byłem z nich bardzo zadowolony, dźwięk był dla mnie praktycznie idealny, a magnesy i nieplączące się kable działały tylko na plus. Następnie kupiłem sobie KZ ZSN PRO 1BA 1DD a potem KZ DQ6 3DD. Dźwięk był ok, bardzo spodobało mi się ich "mocowanie" na uchu, zapobiegające wypadaniu i ogólnie pozwalające na większa swobodę.

Na plus również wymienny kabel, jednak jakość tego kabla to niestety porażka. Mikrofon bardzo szybko przestawał działać a wtyczka w drugim kablu uszkodziła mi się już pierwszego dnia.

Pierwsze KZ mi się rozkleiły, a obecne wyzionęły ducha w pralce.

Dlatego też szukam teraz czegoś nowego co posłuży mi nieco więcej niż te pół roku. Budżet to ok 100zl, ale jestem w stanie go poszerzyć jeśli propozycja będzie tego warta :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam trochę zwiększyć budżet, w kwocie około 250zł polecam MEE Audio M6 PRO 2nd. Bardzo dobrze sprawdzają się w muzyce elektronicznej, lekko podbity bas z dobrym dociążeniem, trochę podbita góra o dobrej rozdzielczości, całościowo brzmienie lekko ocieplone, dwa kable w zestawie dobrej jakości z mocowaniem za ucho.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...