Skocz do zawartości

LYNGDORF TDAI-1120 vs TDAI-3400


TomekWawa

Recommended Posts

Witam serdecznie

Mam pytanie, wydaję mi się, że do osób z branży, ale każda informacja będzie mile widziana, Jako, że udało mi się znaleźć zestawienie sprzętowe, które spowodowało, że skupiam się już wyłącznie na słuchaniu muzyki a nie sprzętu, mam pytanie dotyczące różnicy pomiędzy dwoma urządzeniami marki Lyngdorf z tematu tego posta. Jak duża jest różnica w brzmieniu tych dwóch urządzeń? Funkcjonalność znam doskonale, chodzi mi wyłącznie o to, na ile znaczna różnica, jeżeli chodzi o moc, wpłynie na brzmienie systemu, dynamikę, detale itp. Jak wpłynie to na same kolumny, jak bardzo będą "zadowolone" z mocy jaką dostaną?

Kolumny z jakimi gram to KEF R7.

- nie oczekuje informacji typu - zapraszamy na odsłuchy, wypożyczamy itp.  Bardziej chodzi mi o to jaka będzie zmiana w odsłuchach w zasadzie tego samego produktu z inną podawaną mocą.

Może ktoś ma informację o wnętrzu urządzenia TDAI-3400, na ile lepsze komponenty zostały tam zastosowane względem TDAI-1120 ponieważ różnica w cenie jest znaczna.

Z góry dziękuję za informacje.

 

 

Edytowano przez TomekWawa
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...