Skocz do zawartości

Heco ambient 44f + amplituner


robal 91

Recommended Posts

Dzień dobry, witam wszystkich na forum, mam prośbę o poradę.

Kompletuje zestaw kina domowego.

Element które już są ustalone to 2 frontowe głośniki heco ambient 44f. Mam już w ścianach przygotowane wnęki pod te głośniki więc one z pewnością nie podlegają już wymianie na inne. Chciałbym pod te głośniki zbudować zestaw: 

- kino domowe 5.1

- 2 głośniki zewnętrzne (tarasowe) - 2 strefa

- zestaw głównie nastawiony na odsłuch muzyki (stereo). Pozostałe głośniki do kina domowego traktuje na zasadzie dodatku.

- odnośnie amplitunera - chciałbym mieć współczesne gadżety - tj. Sterowanie smartfonem, streaming z serwisów typu spotify- mile widziany również bluetooth dwukierunkowy 

- wiem że głośniki nie są jakiejś najwyższej klasy dlatego zależy aby amplituner nie był nad wyrost

- w przyszłości myślę o rozbudowie tego zestawu o jakieś element multiroom- fajnie gdyby amplituner obsługiwał jakieś inne odtwarzacze sieciowe które pozwolą taki system rozbudować.

Po bardzo wstępnym researchu pochyliłem się nad Yamaha rxv 585 + tylne heco ambient 11f plus przedni heco ambient 22f. To jedynie moja luźna propozycja i jestem ciekawy Panowie waszej opinii.

 

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To to idąc w stereo szkoda że nie wybrałeś jednak monitorów a on walle.

Ambient to akceptowalne kolumny ale teraz musisz zadbać o dobry sub w stereo.

Mój typ to REL HT 1205 i masz tez kino albo T7x i kino jest dodatkiem ale lepiej zagra w stereo.

Co do ampli z druga strefa znacznie lepiej zagra Yamaha serii 6. Denon X2

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...