Skocz do zawartości

Teac W-890RmkII plus yamaha hs7


Breeendiooo23

Recommended Posts

Witam chciałbym się doradzić osób które mają duże doświadczenie w sprawie sprzętu audio. Zakupiłem odtwarzacz do kaset marki Teac W-890RmkII oraz monitory studyjne yamaha hs7, chciałbym je połączyć tylko zupełnie nie mam pojęcia jaki audio interface wybrać. Bardzo dziękuje za pomoc i chciałbym zaznaczyć ze jestem nowy w temacie pozdrawiam 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bezpośrednie połączenie jest jak najbardziej możliwe lecz będziesz mieć niekiedy tylko połowę głośności. Głośniki mają wejścia symetryczne (XLR i TRS), magnetofon ma tylko wyjście niesymetryczne (RCA). Nie oznacza to, że to nie będzie grać. Problemem jest regulacja głośności w ogóle. Gałki w głośnikach są z tyłu co nie daje komfortu. Przydałby się jakiś kontroler, choćby pasywny. Reszta to już kabelkologia. Magnetofon -> kontroler, przewód RCA - TRS. Kontroler -> głośniki, przewód TRS - TRS.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuje za odpowiedź , naszło mnie pytanie czy np jest sens kupić nowy TEAC 1200 który jest odtwarzaczem nowej generacji czy lepiej zostawić ten co mam, jeśli to bez znaczenia to prosił bym jeszcze o polecenie audio interface jaki dokupić tak żeby to spokojnie połączyć. Bardzo dziękuje 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Breeendiooo23 napisał:

Bardzo dziękuje za odpowiedź , naszło mnie pytanie czy np jest sens kupić nowy TEAC 1200 który jest odtwarzaczem nowej generacji czy lepiej zostawić ten co mam, jeśli to bez znaczenia to prosił bym jeszcze o polecenie audio interface jaki dokupić tak żeby to spokojnie połączyć. Bardzo dziękuje 

Niestety w sprawie odtwarzacza nie umiem pomóc.

Interfejs czy właściwie kontroler, jeżeli dobrze rozumiem, może być ten który poleciłem poprzednio.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...