Skocz do zawartości

Yamaha R N803D Streaming


Andrzej W.

Recommended Posts

Mam od wczoraj problem z Deezer w MusicCast. Co bym nie wcisnął to pokazuje się komunikat "brak plików muzycznych" Nie jest tak stale. Powiedziałbym, że jak w radzieckim telewizorze, raz jest raz nie ma. Próbowałem resetować wszystko, ale niewiele to dało. Dotąd przez 2 lata uważałem, że jest super stabilnie, a teraz nawet nie potrafię zlokalizować źródła problemu. Drugi telefon to samo. Rest aplikacji to samo. Włączanie z pilota, to samo tzn. cisza. Reset połączenia sieciowego, to samo.

Inną niespodzianką jest odrzucenie użytkownika przy logowaniu. Nie przyjmuje danych jakbym nie miał konta. Komunikat "Nie znaleziono urządzenia dla tego konta" Resetuję wówczas aplikację. Na trochę pomaga, ale przy ponownym uruchomieniu nadal nie działa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie bodajze w piątek tez były problemy.Zacinał tidal na musiccast Yamahy.Radio internetowe tez zanikało.Potem juz do chwili obecnej tego nie używałem więc nie wiem czy dalej występują kłopoty.Jestem poza domem więc teraz tego nie sprawdze.Długo nie było problemów ale jak widać coś sie zaczyna dziać niedobrego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Fandiscopolo napisał:

Mam 803 jednak stream z Wiim.

Jak sie zarymowalo.

Sprobujcie odinstalowac apki,troche wyczyscic telefon,zainstalowac od nowa.

Myślę, że gdyby to była wina apki, to na drugim telefonie działałoby bez problemów. A już poza telefonem, to problem występuje również przy odpalaniu z pilota :(

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kilku dni (gdzieś od 27.10.2023) różne Yamahy mają problem z Deezer. Są już watki na audiostereo i na deezercommunity.com

Jeszcze nie jest jasne czy to celowa zmiana w API, z którą Yamahy sobie nie radzą, czy też usterka, która zostanie usunięta. Raportowane urządzenia Yamahy nie są najnowsze, te które udało mi się sprawdzić mają firmware z października 2021. Dystrybutor nie wypowiedział się, czy nowsze modele też mają problem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...