Skocz do zawartości

Duże kolumny podstawkowe


Argue

Recommended Posts

Po wielu latach wracam na forum z prośbą o radę odnośnie kolumn, które chciałbym wymienić.
Prośba będzie specyficzna, otóż chciałbym trochę poszerzyć swoje doświadczenie z kolumnami i zmienić moje obecnie posiadane: https://www.hifidatabase.com/Wharfedale_Laser_60_3408.php

Niemniej, ze względu na dość nietypowo zbudowany regał nowe kolumny muszą spełnić jedno wymaganie mianowicie, nie mogą być mniejsze, a przede wszystkim nie mogą być niższe niż te, które mam teraz.
Mój zestaw to Grundig Fine Arts V3 + CD3 z tej samej serii. Celuję oczywiście w używane kolumny, bo tego typu dużych konstrukcji chyba nawet nie znajdę w nowych kolumnach.
Budżet raczej mały 500-700 zł.
Generalnie chciałbym zebrać tutaj nazwy modeli kolumn, które spełnią chociażby te wymagania wymiarów, bo niestety w żadnym sklepie nie znalazłem filtrów po wymiarze. Toteż doświadczenie tu zebranych mam nadzieję, że będzie pomocne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosiłbym o mniej smieszków, a więcej sensownych propozycji.

Ad smieszki cenowe - swoje Wafle kupilem za 2 stówy także no...

Ad. podłogówki, nie mam miejsca z przodu, , bo mam blisko duży stół planszówkowo-bilardowy :)
Gdyby nie to juz bym jakies B&W DM 580 sobie na testy wziął, bo widzę to ciekawy model.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...