Skocz do zawartości

Monitor Gigabyte M32U


Artur Sitarz

Recommended Posts

Witam serdecznie. Podczas korzystania z monitora zauważyłem dzisiaj na ekranie dziwną linie. Monitor posiadam od Stycznia bieżącego roku. Jest to Gigabyte M32U z matrycą IPS. Linie zauważyłem dzisiaj podczas grania , wcześniej nie zauważyłem jej. Monitor jest podpięty do konsoli kablem HDMI 2.1, gdy odłączyłem konsole i podpiąłem do monitora laptop ta linia nadal pozostaje. Martwię się , ze może być uszkodzona matryca. W ustawieniach monitora zmieniłem też port hdmi z 2.1 na 2.0. Myślałem, że to pomoże lecz niestety bez skutku. Do monitora jest podpięta tez inna konsola innym kablem hdmi i linia dalej jest. Co w takim przypadku mam zrobić ? Serwis czy może jakieś ustawienia w laptopie ? Chciałem wstawic zdjecie tej lini, ale nie da sie nie wiem dlaczego . Linia ma grubosc okoli jednego piskela i jest przez cala szerokosc ekranu u dolu. Co prawda nie widac jej jesli sie nie przyjrz dokladnie , na bialym tle jest calkiem niewidoczna.

 

Edytowano przez Artur Sitarz
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serio? Zarejestrowałeś się na forum audio, by w dziale stereo zapytać o problem z monitorem? 

Skoro na różnych źródłach jest taki same efekt to raczej problem z monitorem. Jak masz możliwość to sprawdź jeszcze z innym kablem, ale marne szanse, że to będzie problemem., 

Według mnie sprawa do serwisu/reklamacji.

Edytowano przez Chmarski
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...