Skocz do zawartości

Recommended Posts

Chciałbym wymienić moje obecne głośniki  Logitech z506 na coś lepiej grającego. Głównie oglądam filmy w formacie DTS i DD, grania i słuchania muzyki. Całość jest podłączone pod Asus Xonar Phoebous

Widziałem kilka zestawów m.in. Edifier R501BT, Logitech z906 (ale sporo osób odradza), Yamaha ns-p41. Które z nich byście polecili a może coś zupełnie innego?

Przewidziany budżet 1000 zł

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.11.2023 o 01:01, pablitto napisał:

Chciałbym wymienić moje obecne głośniki  Logitech z506 na coś lepiej grającego. Głównie oglądam filmy w formacie DTS i DD, grania i słuchania muzyki. Całość jest podłączone pod Asus Xonar Phoebous

Widziałem kilka zestawów m.in. Edifier R501BT, Logitech z906 (ale sporo osób odradza), Yamaha ns-p41. Które z nich byście polecili a może coś zupełnie innego?

Przewidziany budżet 1000 zł

Witaj,

Z pewnością głośniki Yamahy NSP41 dadzą Ci lepszy efekt niż podłączenie jakichkolwiek głośników komputerowych ale do tego przydałoby się podłączyć amplituner do kina domowego.

Dla przykładu najniższy model Yamahy RXV4a https://www.tophifi.pl/kino-domowe/amplitunery-av/yamaha-rx-v4a.html

Ale jako całość znacząco przekroczysz założony budżet. Czy w tej sytuacji byłbyś skłonny poczekać, dołożyć do budżetu?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...