Skocz do zawartości

Zen dac v2 + ifi air can + dt 770 250ohm + airpulse a300


Recommended Posts

Witam, kolegow i koleżanki stoje przed zakupem ifi air can.

Wiec chciałbym sie dowiedzieć czy najlepszym  sposobem podłaczenia tych sprzetow bylo by nastepujaco:

PC przez usb do zen dac - rca do air can 

Sluchawki wpinam do air can do zlacza s bal 4.4mm (tylko musze kupic przejsciowke od ifi z 3.5mm na 4.4) z tego co wiem wejscie s bal nie jest w pełnizbalansowane i mozna wpinac dt,( chyba ze czegos nie wiem)

Airpulse wpinam z tyłu do air can poprzez rca.

Proszę o zweryfikowanie czy to zadziała.

Pozdrawiam ciepło

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, papryczek2120 napisał:

Witam, kolegow i koleżanki stoje przed zakupem ifi air can.

Wiec chciałbym sie dowiedzieć czy najlepszym  sposobem podłaczenia tych sprzetow bylo by nastepujaco:

PC przez usb do zen dac - rca do air can 

Sluchawki wpinam do air can do zlacza s bal 4.4mm (tylko musze kupic przejsciowke od ifi z 3.5mm na 4.4) z tego co wiem wejscie s bal nie jest w pełnizbalansowane i mozna wpinac dt,( chyba ze czegos nie wiem)

Airpulse wpinam z tyłu do air can poprzez rca.

Proszę o zweryfikowanie czy to zadziała.

Pozdrawiam ciepło

 

image.png.e255a783eaf10b6a2cfb3b67d35a4902.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Q21 napisał:

Hej, spokojnie możesz podpiąć też Beyery do gniazda 6,35 mm, ale możesz też wykorzystać adapter od iFi. Edifierów nie podepniesz do Air Cana, bo ma tylko wejścia na tylnej ściance. Możesz podpiąć Air Cana z Zen DACiem przewodem 4,4, a przez RCA głośniki. 

a wiesz moze ktore polaczenie mogło by dac lepszy rezultat na bajerach? tzn

zen dac --> air can podlaczony poprzez rca a bayery przejsciowka od ifi do s-bal w canie      czy moze :

zan dac --> air can podłączony poprzez przewod 4.4mm a bayery podlaczone do cana w gniezdzie 6.35mm

-Bo gdzies wyczytalem ze na zen dacu gnazdo balanced poprawia jakosc dzwieku i rownie tak samo gdy podlacze beyery do cana w gniazdo S bal tez powinno byc lepiej niz w 6.35mm

jeszcze jedno pytanko czy chcac podlaczyc zen dac i can do siebie to wpinam kabel z tylu zen daca i z przodu do cana s bal? przepraszam za glupawe pytania ale jeszcze raczkuje w tej dziedzinie :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...