Skocz do zawartości

Proszę o polecenie subwoofera


Mazzi

Recommended Posts

Dnia 24.11.2023 o 19:21, Mazzi napisał:

sam zastanawiałem się aby dołożyć do zestawu subwoofer od b&w model 608/610 ale po szybkim przepatrzeniu paru wątków zauważyłem że nie są one zbyt pozytywnie oceniane.

??? przez kogoś, kto ich nie słuchał? Ja bym spróbował na Twoim miejscu 610. Pardon, teraz widzę, że masz już 608:)

SVS-1000 ma moim zdaniem zbyt jednobarwny bas, który wydaje się być mocniejszy czy bardziej potężny przy szybkim odsłuchu, ASW Bowersa jest lepszy IMHO. Bas jest lepiej zebrany i do muzyki wydaje mi się, że ciężko znaleźć coś lepszego za 2,5K. 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, tomasz1w napisał:

??? przez kogoś, kto ich nie słuchał? Ja bym spróbował na Twoim miejscu 610. Pardon, teraz widzę, że masz już 608:)

SVS-1000 ma moim zdaniem zbyt jednobarwny bas, który wydaje się być mocniejszy czy bardziej potężny przy szybkim odsłuchu, ASW Bowersa jest lepszy IMHO. Bas jest lepiej zebrany i do muzyki wydaje mi się, że ciężko znaleźć coś lepszego za 2,5K. 

 

A powiedz mi czy to tak ma myć, już przy trochę większej głośności gdzie membrana faktycznie pracuje słyszę taki szum? Syk? Jakby przedmuch? Gdzieś z tylnej metalowej płyty subwoofera 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...