Skocz do zawartości

Edifier R2850 vs Z5500


SlyNq13

Recommended Posts

Witam, posiadam Logitech Z5500, z których jestem bardzo zadowolony, ale nie używam 5.1, a Logitech mają małe satelitki. Ostatnio mi się rzuciły w oczy Edifier R2850, fajne trójdrożne głośniki aktywne. Czy ktoś miał z nimi do czynienia, może porównywał je z logitechami? Ciekaw jestem czy nie będzie gorszy bas względem logitecha. Mają całkiem fajny sub 10 cali. Edifier ma 2x 8 calowy głośnik niskotonowy.  Zastanawiałem się czy to nie będzie krok w tył taka zmiana, ew. na pewno zyska na jakości ale czy nie straci na basie? W logitech i tak mam go zawsze na połowie, muzyki słucham dość cicho. Ma sobie ładnie mruczeć i tyle, nie mieszkam w domu sam więc też nie rozkręcam suba nie wiadomo jak. Salon 25m2 na poddaszu, zagracony + na przeciwko są skosy.

Ew. myślałem nad Edifier T5 do nich, ale nie wiem czy on ma sens, może wy polecicie jakiś nie drogi subwoofer? nie wierze, że trzeba dużo by przebić zestaw logitechów...

edit: muzyka po optyku z tv, z youtuba + filmy, gry

Edytowano przez SlyNq13
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...