Skocz do zawartości

Podlaczenie Yamaha HS8 do CD Player i Gramofonu


LapperLuna

Recommended Posts

Czesc wszystkim, Posiadam Yamahy HS8 ktore sa podpiete do interfejsu i do mojego komputera i to jest zestaw do sluchania muzyki jakiego uzywam od ok 3-4 lat, ale chce dolozyc do tego zestawu odtwarzacz plyt CD oraz gramofon. Spedzilem kilka godzin na internecie zeby znalezc odpowiedzi na swoje pytania, ale zostalem jedynie z wieksza iloscia pytan ktore tu zadam z nadzieja na odpowiedz. Czy bedzie mozliwe uzywanie tego samego przedwzacniacza i wzmacniacz/amplituner do CD playera i gramofonu? Czy ja w ogole bede w stanie uzywac Yamah HS8 z tym wszystkim czy jednak bede musial kupic do tego co innego? Mam juz gramofon upatrzony (at LP120X), ale CD Player, przedwzamcniacz i wzmacniacz/amplituner to kompletnie nie wiem co brac zeby to ze soba gadalo. Czy moge to wszystko zakupic uzywane czy lepiej bedzie nowki? Jesli uzywki wchodza w gre to ile musze tak minimum wydac na to wszystko aby dostac "dobry" dzwiek? Bede to w przyszlosci rozwijal, ale na poczatek wolal bym uniknac wydawania kilku tysiecy na to. Z gory dziekuje za wszystkie odpowiedzi! 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moment.

To aktywne kolumny. Widze że mają dwa wejscia. RCA i XLR.

Czy to sięprzełącza gdzies na pilocie, froncie? Czy to jest to samo wejscie tylko dwoma standardami?

to jest kluczowe.

Gramofon oczywiście z przedwzmacniaczem. Albo ten osobno.

Pierwszy z brzegu, nie znam jakości

https://allegro.pl/oferta/przelacznik-audio-l-r-4-w-1-wyjscie-1-wejscie-14075928564?utm_feed=aa34192d-eee2-4419-9a9a-de66b9dfae24&utm_term=test&utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaign=_elktrk_rtvagd_pla_pmax&ev_campaign_id=17966335829&gad_source=1&gclid=Cj0KCQiAm4WsBhCiARIsAEJIEzXoCMMk2LwppiEXcFiKVatqdydodNlgT7Sj5Jkrv8lrLPLFzY-nJ9IaApc7EALw_wcB

Rozwiązuje problem. Do tego podłączasz wszystko. PC, Gramofon, CD a przełączasz sobie tylko wejscie bo OUT RCA idzie do tych kolumn.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...