Skocz do zawartości

Słuchawki nauszne zamknięte do rocka, heavy metalu,


Recommended Posts

Cześć,

Poszukuje słuchawek zamkniętych na kablu które zamierzam podpiąć pod wieże denon dra f109+dcd 109. Połączenie po kablu min. 3m

Muzyka to głównie rock/heavy metal czasem coś spokojniejszego.

nie lubię zbyt dużego przesadnie basu w słuchawkach i takiego efekciarskiego grania jakie mają słuchawki które można odsłuchać w dużych sieciowkach. Lubię naturalny dźwięk. Oczywiście to nie znaczy, że basu ma nie być ;) Przenośnie mam major IV i dźwiękowo mi mniej więcej odpowiada taki styl ale do odpoczynku na kanapie się nie nadają przy dłuższym słuchaniu.

Budżet do 600zl

Będę wdzięczny za każdą propozycję 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Czy ta suma sie moze zmienic na wyzsza?

Z tego co sie orientuje mozesz poszukac wsrod - Denon, Audio Technica, Sennheizer, Meze Audio, Grado, HiFiman, Beyerdynamic itd

Przyklady;

Meze Audio Neo

Audio Technica ATH M50x, ATH MSR7B, ATH A550Z/990Z

Rozne ceny, MSR 7 mialem sam kiedys, fajne brzmienie - ten nowy model jest zbalansowany.

Denony sa tez przyjemne.

https://www.ceneo.pl/Sluchawki;017P18-1188096-1186776-1186962-1187026-1187051-1187194-1187449-1188250-1188353-2153536P19-1488560;n1000.htm

Tak na poczatek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Comornic napisał:

Poszukuje słuchawek zamkniętych na kablu które zamierzam podpiąć pod wieże denon dra f109+dcd 109. Połączenie po kablu min. 3m

Jak chcesz słuchać z dziurki tego Denona, to raczej coś co ma niską impedancję, dość wysokie SPL i niekoniecznie za 600zl.
Możesz kupić nie wiem jak zacne słuchawki, to raczej z takiego dodatku jakim jest wyjście słuchawkowe w takiej wieży nie uzyskasz nie wiadomo jak dobrego brzmienia.

 

Edytowano przez DiBatonio
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, dzięki za propozycję, Skłaniałbym się w stronę Audio Technica 550z bądź 990z. Ten denon dra f109 poradzi sobie z nimi? I czy jest sens dopłacać więcej do 990z

Myślałem też na Beyerdynamic 770 pro ale doczytałem, że mają specyficzne wysokie oraz dosyć mocny bas co u mnie nie jest wskazane. No i raczej ten denon nie pociągnął by 250ohm.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź w instrukcji obsługi tego denona. Tam powinno być podane co i jak.

Czy jest sens kupować droższe? Musiałbyś porównać kilka modeli. 

Dopiero wtedy będziesz to wiedział.

Ath A550z ma 40 oHm a A990z ma 44 oHm. MSR7 które miałem, miało jakieś 35 oHm. 

Ten Denon powinien sobie z nimi poradzić. Napewno będziesz wiedział dopiero jak sprawdzisz.

Może ze znajomych ktoś ma jakieś sluchawki, z taką impedancja lub wyższą. Zapytaj i sprawdź.

Edytowano przez Artur Brol
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...