Skocz do zawartości

DiBatonio

Uczestnik
 • Zawartość

  4 615
 • Dołączył

 • Ostatnio

Informacje osobiste

 • Lokalizacja
  ....landia

Ostatnio na profilu byli

10 038 wyświetleń profilu
 1. Taaaaa, zwłaszcza z takiego Playera jak wspomniany NAD 😁😁😁 A jak zarzucisz płytę z tak samo podbitym basem to ten Twój NADzik to naprawi rozumiem? 🤭 Jak realizacja skopana, to nie ma zmiłuj. Skoro jakość toru streamingowego sprowadzasz tylko do lepszego streamera i twoja wiedza jak poprawić jakość to tylko "złote" switche, to niewiele w audio masz do powiedzenia. Ale jak ktoś potrzebuje opinii innych, czy sprzedać lub zostawić urządzenie, to wszystko wyjaśnia.
 2. 😆😆😆 Zawsze można poszukać w czeluściach internetów.
 3. Pogooglaj sobie kto w 2007r. tak naprawdę sprzedał Stocznię Gdańską... A co do węgla, to w rachunkach placimy za nierentowne kopalnie, za ratowanie nierentownych kontraktów, elektrownie itd. Potrzebna jest kompetentna i wykształcona kadra, na razie w tej materii nie ma komu bezpiecznie taką elektrownią zarządzać. Oddawać w przypadkowe ręce takie źródło energii byłoby nieodpowiedzialne, na tę chwilę wyższe uczelnie zaczynają tworzyć kierunki, coś o tym było w radiu. Nie cytuj mnie już, znajdź sobie kogoś innego do dyskusji....
 4. Dlatego wszyscy mamy do niego dopłacać w ukrytych kosztach rachunków za energię.
 5. Artur, ostatni "odcinek" tej pożal się boże komisji nawet nagrałem, Donio koncertowo pozamiatał pisdrackie zarzuty. Nie wspomnę już innych aspektów. Wiem za to, jak kuleje u Ciebie pisownia i interpunkcja. Wystarczy.... i wszystko jasne... P.S. Nie chce mi się szukać konkretnych argumentów, nie ma sensu kopać się z koniem... Co myślę już napisałem, to powinno wystarczyć...
 6. Wiem, że Republika raczej kontynuuje narrację kurwizji, zatem czas zerknąć na inne media, a nie szmatławce i propisowskie pociotki.
 7. Nie martw się, tam gdzie trzeba jest i kultura.
 8. Przenieśli na subkonta w ZUS. Zaś Morawiecki, gdybyś chciał przenieś kapitał z OFE chciał je opodatkować. 8 lat ciebie również r..li w doopę... Ale ty widzisz tylko bandę rudego. Tylko skończony idiota patrząc na to co wyprawiali przez ostatnie lata może tego nie zauważyć. Na szczęście powolutku po kolei będą wszyscy rozliczeni, mam nadzieję, że ta imitacja prezydenta również. Jaki adwersarz , taka moja reakcja i ogłada, także nie zrobisz na mnie wrażenia. Od czarowania i klepania po plecach są czarusie.
 9. Hahahahahaha.... Kurwizja widzę zryła berecik, co? 🤦
 10. Niesamowite jak ostatnio pokolenie cienkich rurek jest przewrażliwione na swoim tle, nie miałem zamiaru atakować, a że tak to odebrałeś, to raczej Twój problem egzystencjalny, nie mój.
 11. Może u Ciebie. Zadbaj o tor streamingowy, ( streamer, DAC), LAN, router tudzież switch i można z tych butów wyskoczyć.😁 A co do CD playera , pytasz forumowiczów co serwis Tobie wsadził do playera, to jakiś żart? Spytaj serwisu, powinieneś dostać protokół naprawy, każdy szanujący się serwis jest w stanie taki wystawić, zapewnić.
 12. Nie, nie ma, bo problem leży w jakości nagrań i realizacji, poza balladami, czy kilkoma wyjątkami ten gatunek jest raczej słaby pod względem realizacji. Najpierw to trzeba zadbać o stworzenie dobrego środowiska dla takiej kolumny, wtedy się odwdzięczy. Nie można oczekiwać cudów od kolumn, kiedy nie zadba się o resztę, a przede wszystkim o akustykę, chociaż na podstawowym poziomie.
 13. Rafał no co ty powiesz. Jak widać Pylony D25 można wsadzić do 15m i trąbić, że bas jest cacy i wszystko jest cacy 😁 Daj ludziom eksperymentować, wydawać kasę itp. 😉 Pewno, że zagra tylko jak, o czym zresztą napisałeś. Podobnie można napisać wzmacniacz , to wzmacniacz i ma wysłać do kolumny to co ma wysłać i wyśle 😁 A jak jest to każdy z nas wie, no dobra możne nie każdy jak się okazuje 😉
×
×
 • Utwórz nowe...