Skocz do zawartości

Akustyka w kamienicy - zlecenie na konsultacje


AniaG

Recommended Posts

Cześć w Nowym Roku!

Szukam kogoś, kto podjąłby się (odpłatnie) konsultacji akustyki w mieszkaniu w kamienicy przerobionym na biuro (Warszawa Śródmieście). Duża powierzchnia, brak tkanin, wysoki sufit i dużo marmuru i szkła - wyobrażacie sobie, jakie to daje efekty dźwiękowe, jak ktoś za ścianą ma calla grupowego :(

Zależy mi na zwiększeniu codziennego komfortu (redukcja pogłosu oraz przenikania dźwięku między pomieszczeniami), raczej takich "wystarczająco dobrych" środkach niż super profesjonalnym systemie. Po prostu żeby dało się wytrzymać bez kończenia każdego dnia bólem głowy.

Co na pewno będzie potrzebne:
- informacja, ile absorberów potrzebujemy i w których miejsach najlepiej je umieścić
- pomoc w wyborze konkretnych absorberów
- rozkminienie, jak uszczelnić drzwi do sali konferencyjnej (nie można ich wymienić, bo są zabytkowe, a mają mnóstwo szpar i przeszklenia, może istnieją jakieś uszczelki wyciszające...?)
- co jeszcze można zrobić bez większej ingerencji w lokal (bo jest wynajęty)

Lokal jest w Warszawie w Śródmieściu. Jeśli ktoś chciałby się podjąć takiego zlecenia bardzo proszę o info, najlepiej na maila - parę słów o sobie i jakie wynagrodzenie chciałby za taką konsultację: aniagorecka@gmail.com

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

niestety odpadam, widziałem ten temat, ale nie ruszam tego bo dla mnie słowo klucz to "lokal wynajęty" a w takim wypadku po prostu praktycznie nic się nie da zrobić - wszystko co sie zrobić powinno to albo wzmacnianie ścian, albo konkretne prace wykończeniowe. Nie angażuje się po prostu w takie tematy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...