Skocz do zawartości

Amplituner stereo do Pylon Audio Pearl 25


Silvo

Recommended Posts

Cześć, od 4 lat jestem posiadaczem takiego zestawu: NAD C-315BEE + kolumny Pearl 25 a do TV podpięty jest przez FiiO D03 - właściwie to taki zestaw został mi polecony. W późniejszym czasie podpiąłem odbiornik bluetooth UGREEN 40759 i to właśnie najwięcej z niego korzystam podczas słuchania muzyki. Zapytacie pewnie czemu nie wzmacniacz - a to dlatego że zależy mi również na możliwości słuchaniu radia. Obecnie chciałbym zmienić sam amplituner na jakiś lepszy, sprzęt może być używany jak i nowy a budżet to około 1500 zł.

Zwracam się do Was o pomoc w wyborze  :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Silvo napisał:

Magnat MR 780 zbiera naprawdę dobre opinie, jednak nie można tego samego powiedzieć o HTA1000B, większość osób jednogłośnie mówi że ma kiepskiej jakości lampy, które szumią a koszt ich wymiany jest nie za niski...

Proponuję więcej słuchać sprzetu a mniej ludzi. Miałem tage a też zastanawiałem się i odsłuchiwałem mr780. Wygrała taga ze względu na lepsza rozdzielczość w muzyce rockowej. Na oryginalnych lampach każdy instrument było słychać lepiej niż podawał to magnat. W metalu magnat robił papkę. Granie było za ciepłe. Już nie mówię o mocy bo taga na godz 9 grała jak magnat na 11. A kolumny detaliczne bo ae120. Żadnych szumów nie miałem. Słucha się sprzętu przed kupnem a jeśli zamawiasz nowy to zwracasz w przypadku szumów, więc nie rozumiem w czym problem. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...