Skocz do zawartości

Artur Charicki

Uczestnik
 • Zawartość

  1 039
 • Dołączył

 • Ostatnio

Informacje osobiste

 • Lokalizacja
  Białobrzegi

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. U mnie w domu 😀 Nie zmieniałem sprzętu, ten sam streamer i dac a jakość niższa na tych samych albumach w Tidalu.
 2. To ja nie wiem o co chodzi. Mam albumy które pokazywały 192khz a teraz jest 48khz. Te które były 88 czy 96khz też teraz mam 48khz.
 3. Wyczytałem że obecnie wszystkie pliki są odtwarzane 24/48 FLAC przy jednej subskrycji. Ale jak u Ciebie jest 192khz to już zupełnie nie rozumiem.
 4. Jak u Was Tidal po zmianach i aktualizacjach? Zauważyłem że u mnie na dacu najwyższa pokazywana jakość zmalała do 48khz. Wcześniej miałem do 96khz na Tadze twa10b a do 192khz na Wiim. Wie ktoś o co kaman?
 5. I ja z ciekawości sprawdziłem ten kawałek. Wokal tej pani jest na środku.
 6. Też mam w szafie takie skrętki po dawnych testach. Jest jak piszesz.
 7. Wiem że nie rozumiesz. Dlatego masz takie zdanie na temat kolumn.
 8. Jeśli nie wiesz czego oczekujesz od dźwięku i szukasz jak dziecko we mgle a sprzedawca podpina Ci to na czym ma największą marżę to nie dziwię się że masz takie odczucia. Do tego wzmacniacz który nie pasuje i masz efekt. Pamiętaj że gra cały tor.
 9. AKUSTYKA pomieszczenia. Ile razy można to wałkować. Jeden chce efekt jak w aucie, drugi jak w słuchawkach. Zrób profesjonalna adaptacje akustyczna swojego pomieszczenia odsłuchowego i będziesz miał efekt.
 10. @Maciej H Jak sytuacja? Na jakie kolumny się zdecydowałeś?
 11. Samochod to samochód a dom to dom. Akustyka w aucie jest zupełnie inna więc grania też nie przełożysz 1 do 1. W każdym razie możesz szukać kolumn Klipscha, MA, Focala, AE lub B&W.
×
×
 • Utwórz nowe...