Skocz do zawartości

JBL Ti 2000


slawko0079

Recommended Posts

Witam, 

Szukam informacji na temat kolumn JBL Ti 2000. W jakich latach je produkowano, i w jakiej ilości. Uzupełniają serie Ti, ale chyba nie wypuścili ich razem z Ti 1000, Ti3000 i Ti 5000, bo w pierwszych katalogach reklamujących tą serię i ich nie było. Zastanawia mnie brak ich dostępności, co pewnie rzutuje na ich cenę , która obecnie jest na poziomie Ti 5000.  (Jeżeli w ogóle gdziekolwiek się pojawia i są w dobrym stanie to trzeba za nie zapłacić  +-1000€)

 

Z ciekawszych informacji znalazłem tylko taki artykuł. Google przetłumaczył, jest tam kilka ciekawych informacji, ale nic o latach produkcji i ilości 😕

Jeżeli ktoś macie jakiekolwiek informacje to będę wdzięczny :)

numzo594.jpg

numzo596.jpg

numzo595.jpg

numzo597.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowany)

Właściwie to już je znalazłem. Jadą do mnie z Portugalii - bedą pojutrze. Na chwilę obecną w Europie są tylko dwa ogłoszenia tych kolumn na eBay w Niemczech (pisałem z Helmutem wiele, wiele razy - nie wysyła, a płacić 1100€ i jechać 1000 km jakoś mi się nie kalkulowało), druga oferta jest u Nas na OLX. Oczywiście też pisałem ze sprzedającym, cena 2500 więc połowa tego co chodzą za Odrą - niby super, strzał w 10-tkę, już mu pisałem rezerwuje - biorę. Ale jak się zagłębiłem to: fornir uszkodzony, to akurat nie jest problem w tej cenie i tak się opłaca, ale cholera niestety kopułki tytanowe powgniatane, a to już wielki problem, nich nigdzie nie ma, jak się pojawiają to bardzo drogo, a zamienniki to już nie to. Także jak przeliczyłem koszty renowacji to wyszło blisko 5 tysi a efekt ciężki do przewidzenia 😕

Ale do rzeczy, mam JBL Ti 1000 i są rewelacyjne, ale jak to bywa zachciało mi się czegoś więcej, a że na JBL Ti 5000 nie mam i raczej nie będę miał miejsca, to wybór był prosty Ti 2000.

Już kupione i zapłacone i zwrotu nie będzie, ale tak się zastanawiam, dlaczego do jasnej cholery one są w cenie Ti 5000 i dlaczego ich nigdzie nie ma.  Ti 1000, Ti 5000 czy trochę rzadziej Ti 3000 też są, a  Ti 2000 biały kruk.

Kupiłem je bez odsłuchu, także mam nadzieję, że jakość będzie adekwatna do ceny 🤨

Edytowano przez slawko0079
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...