Skocz do zawartości

SVS 3000 micro podłączenie wzmacniacza i amplitunera


essewissa

Recommended Posts

Mam podłączony amplituner do wejść wzmacniacza power amp in, na fronty. Chciałbym kupić i używać SVS micro w obu systemach, stereo i kino domowe.

Niestety do SVS da się podłączyć tylko amplituner po LFA, albo wzmacniacz z wyjścia pre out na wejście suba line in L R.

Da się to jakoś obejść, podłączyć?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, essewissa napisał:

Mam podłączony amplituner do wejść wzmacniacza power amp in, na fronty. Chciałbym kupić i używać SVS micro w obu systemach, stereo i kino domowe.

Niestety do SVS da się podłączyć tylko amplituner po LFA, albo wzmacniacz z wyjścia pre out na wejście suba line in L R.

Da się to jakoś obejść, podłączyć?

Cześć

Naszym zdaniem nie będzie to możliwe. Przejściówki, rozdzielacze, -to może wypaść różnie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem do supportu SVS i napisali mi, że tak

Pre-out z wzmacniacza kablem Y do wejścia line in R na subwoferze

Z amplitunera wiadomo LFE na LFE

Mam tylko zgryz z tym połączeniem kablem Y , z wzmacniacza L/R na pojedyncze rca w SVS

w instrukcji wzmacniacza mam napisane

"Never insert the short-circuiting pin plug into the PRE OUT terminals. "

"Nie wolno podłączać wtyczek zwierających do gniazd wyjściowych przedwzmacniacza (PRE OUT). Grozi to uszkodzeniem"

Chodzi o zwory?

Czy podłączanie wzmacniacza pre-out kablem Y na pojedyncze wejście w subwoferze jest bezpieczne?

 

oehlbach-20562,64164475265_3.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, essewissa napisał:

Pisałem do supportu SVS i napisali mi, że tak

Pre-out z wzmacniacza kablem Y do wejścia line in R na subwoferze

Z amplitunera wiadomo LFE na LFE

Mam tylko zgryz z tym połączeniem kablem Y , z wzmacniacza L/R na pojedyncze rca w SVS

w instrukcji wzmacniacza mam napisane

"Never insert the short-circuiting pin plug into the PRE OUT terminals. "

"Nie wolno podłączać wtyczek zwierających do gniazd wyjściowych przedwzmacniacza (PRE OUT). Grozi to uszkodzeniem"

Chodzi o zwory?

Czy podłączanie wzmacniacza pre-out kablem Y na pojedyncze wejście w subwoferze jest bezpieczne?

 

oehlbach-20562,64164475265_3.jpg

Na Preout (czy lewym czy prawym) sygnał będzie identyczny. Prawdopodobnie chodziło o to, że nie jest to "rasowe" gniazdo do podłączania subwooferów. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Top Hi-Fi & Video Design napisał:

Na Preout (czy lewym czy prawym) sygnał będzie identyczny. Prawdopodobnie chodziło o to, że nie jest to "rasowe" gniazdo do podłączania subwooferów. 

bez sensu ta odpowiedź. Mnie chodzi o to czy dojdzie do uszkodzenia wzmacniacza przy takim połączeniu.

Wysłałem zapytanie do Marantza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...