Skocz do zawartości

Cos do tv do 2000zl


siczku

Recommended Posts

Witam, zaleznie od mojego poprzedniego tematu chyba bede chcial zmienic moje kino domowe. Audiofilem nie jestem, chce miec tylko jakis dzwiek przestrzenny. Do tej pory mam sony bdv e4100 i ogolnie nie zmienialbym, gdyby odtwarzacz byl lepiej kompatybilny z tv. Ogolnie nie potrzebuje odtwarzacza dvd, chcialbym po prostu by sie zalaczaly z tv i tyle. Z gory dziekuje za wszelka pomoc

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.01.2024 o 08:33, Piotr Sonido napisał:

Za mały budzet na system kinowy. Nawet używany.

A gdybym kupil takie taga harmony 506 to moge je podlaczyc w jakis sposob bezposrednio do tv? Rozumiem ze dzwieku przestrzennego nie bedzie, ale na amplituner zwyczajnie bym dozbieral za jakis czas

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, siczku napisał:

A gdybym kupil takie taga harmony 506 to moge je podlaczyc w jakis sposob bezposrednio do tv? Rozumiem ze dzwieku przestrzennego nie bedzie, ale na amplituner zwyczajnie bym dozbieral za jakis czas

Nie. Bezpośrednio do Tv możesz podłączyć tylko aktywne kolumny. To sa pasywne więc wymagają wzmocnienia. Amplituner kina, wzmacniacz. Co kolwiek.

Ale stereo w tej cenie możesz juz powalczyć.

Fosi Audio albo Loxije A30 + ELAC B6.2 na przykład.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli masz gdzie rozstawić kolumny 5.1 to olx używane jamo s606, s608, s626, s628. Za 2000 idzie dostać nawet z amplitunerem o ile zadowoli cie dźwięk 5.1. Do muzyki się nie nadają ale do filmów jest ok. Patrząc na to co teraz posiadasz to jak przesiadka ze skody do bmw.

Edytowano przez Nie wszystko wiedzący
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Piotr Sonido napisał:

Bez względu na cene!

Dlaczegóż to? Za darmo się opłaca. Ewentualnie za flaszkę i wspólne jej opróżnienie ze sprzedającym, wtedy nawet fajnie grają.

U mnie w robocie na hali grają podobnej półki M-Audio :)

Edytowano przez Butler
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.01.2024 o 08:16, Butler napisał:

Dlaczegóż to? Za darmo się opłaca. Ewentualnie za flaszkę i wspólne jej opróżnienie ze sprzedającym, wtedy nawet fajnie grają.

U mnie w robocie na hali grają podobnej półki M-Audio :)

Dobra cofam to. Przekonałeś mnie. Za darmo / Flaszka na 2 to uczciwa cena :)

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...