Skocz do zawartości

Słuchawki nauszne bluetooth z ANC do 1000


Recommended Posts

Cześć wszystkim.
Nie jestem jakiś audiofillem, ani wielkim specjalistą od dźwięku, po prostu lubię słuchać muzyki. Szukam słuchawek z wyciszeniem do samolotu (to po pierwsze) oraz do codziennego siedzenia przy biurku (głównie muzyka i kilka spotkań online). Mam taki zwyczaj, że w samolocie zakładam słuchawki i staram się przespać długą podróż. Kilka lat temu byłem nastawiony na słuchawki douszne, ale one są po prostu niewygodne i po paru godzinach sprawiają ból, zresztą jak kupiłem WF-1000XM4 to się trochę zawiodłem, bo cena nie szła w parze z jakością a przeskok z dousznych jabr wcale nie był jakiś super wielki. W internecie jest więcej marketingu niż prawdziwych recenzji, a ja chciałbym kupić coś rozsądnego... Po dousznych soniakach kupiłem całkiem z przypadku nauszne Philips TAPH805 i one mnie zaskoczyły totalnie, bo tańsze, wygodniejsze i jakoś tak przyjemniejsze. Dzielnie mi służyły przez dwa lata, ale niestety ostatnio padły (bateria trzyma może z 10 minut). No i szukam teraz czegoś w miarę rozsądnego, nie psującego się, nie mającego problemów z połączeniem, żeby były wygodne na głowie przez wiele godzin (i podczas snu). Polecicie coś czy jestem skazany na marketing? Nie chce przekraczać magicznej granicy 1000zł, bo boje się żony :) 
Dzięki z góry za wszelakie porady!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Żona też człowiek :) Jak pokażesz jej takie słuchawki Bowersa, model PX7s2 , które nie tylko wszechstronnie brzmią ale maja też bardzo dobrą

prezencję, to podejrzewam, że dostaniesz jeszcze pochwałę :) za dobry gust! Zapraszamy Cię z żoną na oględziny:)

https://www.tophifi.pl/sluchawki/sluchawki-z-redukcja-szumow/bowers-wilkins-px7-s2.html

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...