Skocz do zawartości

Chyba zepsułem, dźwięk się urywa ,a potem wraca i tak w kółko.


Recommended Posts

Dzień dobry, właśnie podłączyłem moje głośniki do amplitunera Pionner vsx-424-k i podczas słuchania muzyki zauważyłem ,że mi się telefon rozładowuję więc podłączyłem go przez usb do wzmacniacza co najprawdopodobniej doprowadziło do jakiegoś przeciążenia. Oczywiście jako kompletny laik zacząłem restartować i klikać wszystkie przyciski w poszukiwaniu rozwiązania.

Z góry dziękuję za radę w sprawie tego problemu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Krzysztof Stariat napisał:

Dzień dobry, właśnie podłączyłem moje głośniki do amplitunera Pionner vsx-424-k i podczas słuchania muzyki zauważyłem ,że mi się telefon rozładowuję więc podłączyłem go przez usb do wzmacniacza co najprawdopodobniej doprowadziło do jakiegoś przeciążenia. Oczywiście jako kompletny laik zacząłem restartować i klikać wszystkie przyciski w poszukiwaniu rozwiązania.

Z góry dziękuję za radę w sprawie tego problemu.

Witaj na forum 😉

Co jest źródłem dźwięku?

Jaka konfiguracja ?Jakie urządzenia masz podpięte do amplitunera?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Piotr Sonido napisał:

Ale co się stało?

Chyba faktycznie wpadasz w panikę za szybko.

Skąd dzweik się urywa, gdzie wraca?

Matko ale haos

Zostawiłem amplituner na noc wypięty z kontaktu co naprawiło usterkę. Nie mam zielonego pojęcia jak, ale działa. Przepraszam za zmarnowany czas.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, 77Mariusz77 napisał:

Może " heos" 😁

Hahaha no i wszystko jasne :D

13 godzin temu, Krzysztof Stariat napisał:

Zostawiłem amplituner na noc wypięty z kontaktu co naprawiło usterkę. Nie mam zielonego pojęcia jak, ale działa. Przepraszam za zmarnowany czas.

Nic się nie stało. Nastepnym razem pisz bardziej zrozumiale dla nas. To szybciej i trafniej odpowiemy.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...