Skocz do zawartości

77Mariusz77

Uczestnik
 • Zawartość

  126
 • Dołączył

 • Ostatnio

Informacje osobiste

 • Lokalizacja
  Deutschland

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. To ma się nijak do mojej wypowiedzi. One były z tyłu i nie liczyłem na żaden bas z nich . Po prostu miałem to podłączyłem i uważam, że jako BS się słabo sprawdziły w porównaniu z monitorami zawieszonymi wyżej Do basu mam trzy całkiem spore suby.
 2. Miałem około roku MA Silver 300 7G jako Surround gdyż zmieniłem fronty a te poszły na tył. Zakupiłem w dobrej cenie kolumienki Demand 11 i zawiesiłem zamiast tych wyżej wspomnianych które przeniosłem do innego pokoju. Poprawa od razu na plus i to ogromny , moim zdaniem wynika to z tego , że te głośniki są zawieszone wyżej niż stojące fronty. Na jednej linii z bocznymi surround. U mnie podłogówki z tyłu jak wynikło dopiero po zmianie zupełnie się nie sprawdziły. To nie tak , że było źle bo było fajnie ale po zmianie jest dużo lepiej. Co do suba to bez niego nie wyobrażam sobie kina .
 3. Mam osobiście MA FX Silver 7G około dwóch lat , wyżej niż wysokość uszu i dźwięk dochodzi jak powinien. Jak coś się dzieje z boku dochodzi z boku. Poza tym są to dla mnie super głośniki, kupiłbym ponownie jakbym musiał znowu. Nie wyolbrzymiał bym tych wytycznych.
 4. Rozumiem sprawdze z ciekawosci.
 5. Pytanie jest czy jakiekolwiek inne źródło gra u Ciebie tak , że jesteś zadowolony ? U mnie streemer nie jest wybitny (BN n130) a nie zamierzam go zmieniać gdyż robi jako transport a tutaj akurat nie sądzę żebym zbyt wiele ugrał. Zresztą na tę chwilę nie walczę o lepiej bo jestem zadowolony.
 6. Podłączałem w ten sposób również ale jednak u mnie jest lepiej jak ze streemera idzie po USB a z CD po optyku do wzmacniacza który ma na pokładzie dac.
 7. U mnie obydwa źródła grają przepięknie z tym samym dac-iem. Jak ktoś słyszy wyraźną a nie znikomą różnicę to niech nad torem popracuje zamiast pisać jaki to streeming jest zły czy na odwrót.
 8. Żeby być precyzyjnym bardziej to napisz proszę jaki to numer farby we wzorniku i którego producenta ?
 9. Koniecznie daj znać co po porównaniu sądzicie.
 10. Na sub porządny kinowy budżet za skromny stąd ta propozycja zapewne. Nie twierdzę, że on jest zły gdyż nie słyszałem. Wygląda na kinowy .
 11. Ja mam dwa z wyżej wymienionych bez T7x. Zacne subwoofery, robotę robią tylko mnie zastanawia jak to by było w takiej kubaturze. Piszesz Piotr z dwoma mniejszymi a ja mam wrażenie, że one wcale duże nie są, a w tak dużym pomieszczeniu na testy bym mniejszych nawet nie rozważał. 😊 Nie wiem jakiej muzyki autor słucha ale do moich klimatów bym się nie odważył. Proponuję posłuchać zespół Not my God , nagrali trzy płyty. Bardzo lubię swoją drogą. Moim zdaniem słuchanie tego bez niskiego basu to nie słuchanie ale jak to zagra w systemie zacnie to moim zdaniem niski bas jest ogarnięty. Tylko obawiam się, że nie każda głowa to zniesie 😁
 12. Wypożyczył bym drugi , otwarty i postawił na przeciwko pierwszego. Moim zdaniem to pomieszczenie jest ogromne dla jednego suba , zwłaszcza iż chciałbyś je wypełnić tylko najniższym rejestrem poniżej kolumn. Mam 22 m2 i najwięcej wniósł trzeci , otwarty postawiony naprzeciwko. Jak i zlikwidował dołki. Mam pomieszczenie wypełnienione moim zdaniem pięknym basem przy cichym odsłuchu. Zresztą jak jest moneta na to podłącz cztery w każdym rogu pomieszczenia i zobacz czy to jest to co chciałeś. 😁 oddasz jak to jednak nie to czego chciałeś. Uważam, że lepiej wypożyczyć i spróbować cztery po czym konsekwentnie wyłączając pojedynczo sprawdzać jak ten bas brzmi . Zobaczmy co napiszą doświadczeni koledzy , sam jestem ciekaw.
 13. I tego się trzymajmy. Ja nie chcę żebyś Ty mi cokolwiek tłumaczył. Mam tv , mam stereo , mam kino - nie mam wnęki ( przeżyję) Ta Twoja fanaberia nie ma nic wspólnego z kinem domowym i chcę żeby to każdy zrozumiał. Wnęka w ścianie to nie kino 😁 Normalnie bym temat ominął ale mam wolne. Żałuję, że zajrzałem tutaj.
 14. Zaoszczędziłeś na sprzęcie robiąc ścianę. Mistrz jesteś, że ja na to nie wpadłem wcześniej. Ściana zastępuje subwoofer z przeciętnej półki cenowej, jakim to ? Bo dla mnie Klipsch kosztuje przeciętnie. Nie jestem zwolennikiem kupowania sprzętu za 2 tys. Ale w używkach z lat minionych coś by pewnie znalazł co zagra przeciętnie i lepiej od telewizora. Mam telewizor sony topowy z przed kilku lat oto poniżej opis. Ba , ma nawet " subwoofery" 😁 gra ładnie jak na telewizor ale nigdy bym go nie przyrównywał nawet do przeciętnego systemu audio. Ten telewizor ma bardzo dobry dźwięk i to nie moim zdaniem tylko ludzi co się na tym znają i mają porównanie, oczywiście jak na telewizor . Położenie dźwięku XR Aby dźwięk harmonizował z naszym postrzeganiem świata, funkcja XR Sound Position sprawia, że słychać go zza obrazu. Ekran tego telewizora OLED 4K BRAVIA XR jest także głośnikiem, zatem dźwięk dokładnie pasuje do wyświetlanego obrazu i naprawdę wciąga Acoustic Surface Audio + Dzięki technologii Acoustic Surface Audio+ dźwięk dobiega prosto ze środka ekranu. Wytwarzają go mocne siłowniki za wyświetlaczem. Ich wibracja powoduje emisję dźwięku, który przemieszcza się z obrazem. Dźwięk podąża więc za akcją, a duże siłowniki w tym modelu nadają ścieżce dźwiękowej większy realizm i zapewniają wyjątkowo wyraźne, naturalne dialogi. Subwoofery z lewej i prawej strony emitują mocny bas, dzięki czemu uzyskujesz wciągający, filmowy dźwięk we własnym domu. Dźwięk przestrzenny XR Dzięki technologii BRAVIA XR każdy oglądany obraz zostanie uzupełniony dźwiękiem przestrzennym. Funkcja XR Surround generuje dźwięk przestrzenny w płaszczyźnie poziomej i pionowej. Zyskujesz więc efekt 3D bez głośników sufitowych lub zwróconych do góry. Interpolacja dźwięku przestrzennego 3D Technologia przetwarzania sygnału BRAVIA XR umożliwia reprodukcję wciągającego, wielowymiarowego dźwięku. Przekonasz się, że otaczające Cię dźwięki dobiegają nie tylko w poziomie , ale również w pionie. Interpolacja dźwięku przestrzennego 3D wprowadzi do domu emocjonujące brzmienie najnowszych kinowych formatów audio, takich jak Dolby Atmos®, i zapewni efekt przestrzenny nawet w zwykłych stereofonicznych nagraniach. Pomimo tych wszystkich bajerów mato się nijak do kina.
×
×
 • Utwórz nowe...