Skocz do zawartości

Yamaha R-N800A rozczarowanie


RLG

Recommended Posts

22 godziny temu, helmut.. napisał:

ja bym to brał pod pache i lecial do salonu sprawdzic czy ze sprzetem jest wszystko ok jesli kolega wyzej taka propozycje daje

 

Zdecydowanie to trzeba zrobić.

5 godzin temu, Misio38 napisał:

A tak z innej beczki? Ile można czekać na rejestrację sprzętu? Czekacie aż minie czas na przedłużenie gwarancji?

A to trzeba by wyjaśnić. Bo z tego co kojarze to kiedyś polski dystrybutor mówił miesiąc. Czy to się zmieniło? Poprawcie mnie? Oby.

Natomiast na oficjalnych stronach jest 6 miesiecy

https://pl.yamaha.com/pl/support/warranty/rxv-extended-guarantee.html

https://europe.yamaha.com/en/support/warranty/high-end-extended-warranty.html

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 months later...
Dnia 15.02.2024 o 20:17, RLG napisał:

Dzien dobry! Chcialbym Was podpytac o pewna kwestie dotyczaca wzmacniacza Yamacha.

Po pierwsze, jestem zupelnym laikiem w sprawach doboru sprzetu grajacego wiec moje pytania moga byc lekko naiwne.

Jakies 8 lat temu kupilem wzmacniacz Yamaha A-S500 wraz z kolumnami Pylon Sapphire 30. Sprzet gral swietnie, czysto I absolutnie dla mnie zadowalajaco. Muzyke odtwazalem glownie z telefonu przez dodatkowy przekaznik Bluetooth.

No ale przyszedl czas ze pomyslalem, fajnie bylo by miec cos co ma wbudowane wifi i Bluetooth, bedzie jeszcze lepsza jakosc dzwieku. Wybor padl na Yamaha R-N800A.

Yamaha A-S500 szybko sprzedalem, przyszedl nowy sprzet, wszystko podlaczylem i…TRAGEDIA. Jakosc dzwieku w porownaniu do A-S500 nieporownywalnie gorsza, dzwiek plaski zero basow. Kompletne rozczarowanie! Zeby cokolwiek slyszec, 50% w zwyz na potencjometrze, kiedy to stara Yamacha juz przy 25% dawala potezny czysty dzwiek..

Ratunku o co chodzi??! Niezaleznie od zrodla dzwieku ustawien bass/treble dzwiek jest po prostu tragicznie slaby, nawet po 3 dniowym rozgzaniu I konfiguracji Yapo nie uleglo to zauwazalnej poprawie. Na dzien dzisiejszy mam 100% przekonania aby sprzet odeslac, mam jeszcze tydzien na podjecie decyzji. Niestety moj stary wzmacniac juz sprzedalem. Nie mniej jednak jako ze jestem zupelnym amatorem, chcialem jeszcze Was podpytac, tu na forum, Czy robe cos nie tak, kwestia ustawien itp czy tez kilkukrotnie drozszy Yamaha R-N800A gra tak duzo slabiej niz stary tani A-S500?

Dziekuje za info, Roland

część,

tydzień temu kupiłem yamahę rn 800a i mam ten sam problem. Noszę się z zamiarem zwrotu sprzętu. Ciekawy jestem czy sobie jakoś poradziłeś i czy się coś zmieniło. Być może można temu jakoś zaradzić

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...