Skocz do zawartości

Kabel to głośników surround Heco Victa Prime 202


Recommended Posts

Cześć,

Potrzebuje kabli do głośników Heco Victa Prime 202  -> denon 2600h. Mam takie rozmieszczenie pokoju, że będę musiał te kable pociągnąć po jednej ścianie przez co jeden kabel będzie dłuższy o ponad 3 metry (mniej więcej rozstaw głośników). Łączna długość jaką potrzebuje to około 13 metrów. Z tabel, które udało mi się znaleźć na intrenecie to optymalny przekrój kabla to 2.5mm do takiej długości i [W] głośnika. Nie chcę tutaj wydawać dużo na te kable bo mieszkanie wynajmuje i może się układ zmienić a plan na przyszłość jest budowa własnego gniazdka to mogą się nie przydać. Do frontów i centralnego mam melodike mdc2250 a chcąc kupić takie kable na podaną długość to wyjdzie bardzo dużo jak na mój budżet. Dlatego mam kilka pytań:

  1.  Czy najzwyklejsze kable na metry o takim przekroju zrobią robotę jak np rolka z tej oferty https://allegro.pl/oferta/kabel-przewod-glosnikowy-2x2-5mm-cca-hq-30-metrow-13673833003?fromVariant=13674015979 ?
  2.  W przypadku podanej rolki wyżej kable mogę zrobić o mniej więcej równej długości a gdybym jednak wybrał coś lepszego to czy kable muszą mieć podobną długość ?

Jeśli tańszy kabel szedł by w parze z delikatni gorszą jakością dźwięku to jednak wolałbym tańszy kabel, bardziej chodzi mi tutaj o jakość w takim sensie żeby nie zaszkodziło sprzętowi o ile to możliwe.  To takie moje kryteria. Dorzucam prowizoryczny obrazek jak te kable będą pociągnięte 
image.png.664a88d9930e68f0497065d607ef6185.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...