Skocz do zawartości

Jakie kolumny podstawkowe do DENON AVR-1911?


matys

Recommended Posts

Witam wszystkich,

Mam pokój 15 m2 w kształcie kwadratu i amplituner Denon AVR-1911. Muszę dokupić kolumny do powieszenia na ścianie (mało miejsca i Subwofer też odpada).

Słucham głównie muzyki z komputera (YT, mp3), rzadko używam do filmów z TV Netflix ale zdarza się jak fajny film. Głównie zależy mi na jakości muzyki bo to częściej . Muzyka instrumentalna, elektroniczna, czasami coś bardziej dynamicznego metal, rock i lubię MOCNY bas (zawsze można go zmniejszyć). 

Skłaniam się ku TAGA Harmony inMove 5.0 bo są niewielkie i bardzo ładne. Nie mam możliwości odsłuchu.

Budżet na 5 kolumn max. 2000 zł nowe / używane.

A może sprzedać Danona i kupić cały zestaw z amplitunerem? Może kupić porządne 2x staereo i słabsze surroundy + centralny?

Będę wdzięczny za pomoc bo kilka godzin już straciłem na szukanie, przeglądanie, słuchanie YT itp.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.02.2024 o 11:40, matys napisał:

Dzięki za polecenia. Najbardziej chciałbym te Quantumy 653, ale nigdzie nie ma, znalazłem 603 czy będą na poziomie 653?.

Tak. Quantum 603 to jest ten sam poziom. On z tego co pamiętam miał klasyczna maskownice.

673 miał metalową.

W tamtym czasie taką wizję mieli niemcy bo stosowali to nie tylko w Magnacie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...