Skocz do zawartości

Elac debut B6.2 + ????


helmut..

Recommended Posts

Cześć , 

Szukam dla znajomego ,towarzysza do elac debut B6.2

Wymagania :

- kolumny zostają

- ma być amplituner all on one z dużym wyświetlaczem ,standardowych rozmiarów Ampli z radiem internetowym, DAB

-  cena za używkę 1000-2500 zl (najlepiej coś koło 1500-1800 zł)

- nie Yamaha , bo już Ampli Yamahy z takimi kolumnami ma jako drugi zestaw i jest zadowolony ale chciałby spróbować jakiegoś innego Ampli niż Yamaha w połączeniu z debut B6.2

- wzmak plus streamer odpada, ma być jedno pudło

propozycja to Onkyo tx-8250 używka

czy ten Onkyo dobrze zgrywa się z Elacami Debut B6.2 ?

może coś innego z Ampli stereo możecie polecić do  tych Elacow ?

 

 

ps wiem ,że można lepiej tzn osobno wzmak plus streamer albo inne kolumny ale niestety założenia są jakie są i należy się ich trzymac

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowany)

Nie , nie szukam potwierdzenia w wyborze , pewno lepiej polować na wzmak plus wiim ale to nie moje decyzje.( Ja wiem ,że tak lepiej ale nie przekonam)

Ma być all in one - jedna duża skrzynka 

 

Ps.sam mam wzmacniacz plus Chromecast audio

Edytowano przez helmut..
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AXR100 to amplituner tylko bez funkcji sieciowych a Wiima można "wrzucić" za sprzęt i będzie widoczna jedna skrzynka :) Jeśli jednak z jakiś powodów nie, Onkyo brzmieniowo jest OK ale funkcje sieciowe są kulawe. Do Elaca brzmieniowo pasują amplitunery Yamaha z serii RN. Funkcje sieciowe przez aplikację Music Cast działają lepiej niż te w Onkyo. Z kolei amplitunery Denon odpadają brzmieniowo dla kolumn Elacka. Można jeszcze pomyśleć o Marantz NR1200

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...