Skocz do zawartości

Jakie głośniki bezprzewodowe surround do amplitunera Denon AVC 3800 H? Czy w ogóle jakieś istnieją


Sławek71

Recommended Posts

Jestem posiadaczem systemu 5.1.2 opartego o amplituner Demon avc 3800h, chciałbym rozbudować ten system o dodatkowe 2 głośniki bo mam niewykorzystane 2 wyjścia ( tyły) w amplitunerze, jednak chcę uniknąć kabli na podłodze. Gdy budowałem dom to wtedy kino było na etapie 5.1 i tak kable są rozprowadzone w podłodze . Czy są jakieś pasywne urządzenia które wyemitują dźwięk bezprzewodowo bez dużej utraty jakości dźwięku do 2 kolumn (pasywnych) tylnych i nie zrujnują mnie finansowo. Obecnie wszystkie głośniki ( kolumny) są firmy Teufel, dokładnie Teufel Theater 500 5.1 surround. To ma mi służyć do kina domowego aby było więcej dźwięku przestrzennego w filmach. Muzyki i tak słucham na wzmacniaczu stereo Denon PMA 1700 NE .  Czy jest coś takiego, prosiłbym o propozycje i nazwę urządzeń lub głośników.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Jaki kolwiek transmitter.

Ale samych bezprzewodowych nie kupisz. Bo mimo że 3800 Ma Heos i sa takowe głosniki jak na przykład Denon Home 150. To one NIE MOGĄ pracowac w kinie. Heos nie puszcza dzwieku multi na swojej platformie.

Możesz polowac jeszcze na takie cos

https://avstore.pl/konwertery-audio/monitor-audio-wt-1-wr-1-zestaw-bezprzewodowy-nadajnik-odbiornik.html

Do tego musisz mieć pozniej wzmak stereo dla tych dwóch kanałów. Loxjie A30 na przykład. Wyjdzie taniej niż ten Teufel

Albo to

https://allegro.pl/oferta/bezprzewodowy-przedluzacz-audio-rt5066-2-4ghz-100m-15531084318?utm_feed=aa34192d-eee2-4419-9a9a-de66b9dfae24&utm_content=supercena&utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaign=_elktrk_rtvagd_pla_pmax_sc&ev_campaign_id=17966335598&gad_source=1&gclid=Cj0KCQjwir2xBhC_ARIsAMTXk873pFqzkSuoAj6fsix22skRJCpWk0TfIcJP731du4C56Kbx0HQBF7EaAlBSEALw_wcB

Ale tego nie znam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...