Skocz do zawartości

Yamaha + Heco Aurora


-Konrad-

Recommended Posts

11 godzin temu, Chmarski napisał:

Za duże do tej powierzchni.

25m2 to na luzie dla prawie większości kolumn tych większych, mam multum znajomych co nie mają wypierdków tylko duże kolumbryny w jeszcze mniejszych metrażach i gra to zacnie, zależy jak jest zorganizowany pokój i jak zagracony. Sprzedawca podkreślił, iż się przeprowadza do mniejszego metrażu ( jeśli to w ogóle prawda)też dawałem takie ogłoszenie jak przechodziłem z d30 na d28 przecież nie napisze, iż mu się coś nie podoba lub męczy. Sam słuchałem nawet w małych salkach największych klipschów , baltusów, pylonów czy dali i  wcale ten metraż nie był za mały dla dużej konstrukcji. Nie słuchałem 9, ale nie wierzę, iż mają więcej basu niż taki Jasper czy klipsch, ale za taką kwotę to się opłaca, pewnie jeszcze da się jeszcze coś utargować.

Edytowano przez S!N!
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, S!N! napisał:

Sprzedawca podkreślił, iż się przeprowadza do mniejszego metrażu ( jeśli to w ogóle prawda)też dawałem takie ogłoszenie jak przechodziłem z d30 na d28 przecież nie napisze, iż mu się coś nie podoba lub męczy

Fajnie, że przyznajesz się do oszustwa. Trzeba to zapamiętać na przyszłość.😁

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...