Skocz do zawartości

Kolumny frontowe kina domowego


Recommended Posts

Cześć

 

Mam pytanie odnośnie kolumn które planuje zakupić do swojego kina domowego, wacham się nad kolumnami z yamahy. Modele to NS-777 oraz NS-555, obydwie kolumny mają po 100W ale jaka jest inna różnica po między nimi ?

 

Z góry dziękuję z odpowiedź.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowany)

Posiadam amplituner kina domowego Yamaha model HTR-2067 moc 240W, który zakupiłem 7 lat temu w zestawie z głośnikami od prism 80W, dlatego zamierzam kupić nowe kolumny o nieco większej mocy. Przynajmniej 100W które będą grały na dobrym poziomie, może ktoś polecić takie kolumny w przystępnej cenie ?

Edytowano przez Alexander
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Alexander napisał:

Posiadam amplituner kina domowego Yamaha model HTR-2067 moc 240W, który zakupiłem 7 lat temu w zestawie z głośnikami od prism 80W, dlatego zamierzam kupić nowe kolumny o nieco większej mocy. Przynajmniej 100W które będą grały na dobrym poziomie, może ktoś polecić takie kolumny w przystępnej cenie ?

Te kolumny graja słabo tym bardziej z tym amplitunerem.

Chcesz wymienić tylko parę czy cały komplet?

18 godzin temu, PanKlor napisał:

Kolumny nie mają mocy. Jak chcesz głośniej to nie szukaj tych co będą miały więcej W tylko takich które będą skuteczniejsze. Na forum ktoś sprzedaje komplet Tannoya. Może @Piotr Sonido podpowie jak to sie zgra z Twoja Yamaha.

 

 

Moim zdaniem warto. Co prawda to kolumny grające dość delikatnie. Ale po dodaniu subwoofera graja na prawde pełnią dzwieku. Czysto. Dobra cena także.

Tu jest chyba sub

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...