Skocz do zawartości

Stereo "Yamaha R-600A" + equalizer technics


Alexander

Recommended Posts

Cześć 

 

Zakupiłem nowy wzmacniacz Yamahy r-n600a który gra bardzo dobrze i funkcjonuje wraz z gramofonem i magnetofonem od technicsa. Mam pytanie posiadam również equalizer z technicsa, który chciałbym połączyć z nowym wzmacniaczem aby móc sobie ustawiać graną muzykę z płyt i kaset. Moje pytanie brzmi czy mogę połączyć equalizer do line 2 IN i OUT czy nie za bardzo ? Equalizer podłączyłem do wzmacniacza do line 1 IN, do którego podłączyłem magnetofon z kasetami i działa bardzo dobrze. Tylko chodzi mi o to że gramofon mam podłączony do phono IN w wzmacniaczu, ale chciałbym sobie poustawiać parametry na equalizerze jak mam to zrobić. Chcę dodać że equalizer podłączyłem do line 2 OUT grając phono i złapał tylko nie wiem czy mogę podłączyć OUT z equalizera do wzmacniacza line 2 IN. Czy coś mogę popsuć czy nie ?

 

Z góry dziękuję za odpowiedź i przepraszam za tak skomplikowany tekst, załączam zdjęcia (pierwsze zdjęcie to equalizer a drugie wzmacniacz).

 

Pozdrawiam 

IMG_1133.jpeg

IMG_1134.jpeg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowany)

Dzięki za radę, napewno starczą tylko chciałem żeby te sprzęty z technicsa wszystkie działały. A ponieważ że mojego ojca stary wzmacniacz technics su-x501 jest bardzo rządkim modelem, mówiąc krótko nie do kupienia jak i część która się zepsuła. Dlatego pomyślałem o zakupie nowego który będzie dobrze grał.

 

Jeszcze jedno pytanie, a gdy by tak hipotetycznie podłączyć coś w rodzaju rozdzielacza RCA z in i z out do equalizera. A z equalizera out podłączyć do in we wzmacniaczu ? Działało by to ?

Edytowano przez Alexander
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...