Skocz do zawartości

AVC / AVR / cinema / bluray - OKAZJE CENOWE , SALE , OUTLET w kraju lub zagranicą !!!


Recommended Posts

Dnia 3.07.2024 o 18:14, bora902 napisał:

 

co do onkyo rz50 to znow sie objawil  (tym razem w USA ) stary wirus  onkyo czyli wadliwe porty HDMI  i ogolne problemy z plyta jak i serwisem 😡

ludzie ktorzy na zimowej promce 23/24 je chwycili mieli problemy...

nie podoba mi sie to i bede sledzil sprawe 

*bardzo mozliwe ze czesc egzemplarzy miala jakies komponenty z pioneera i byly one hybryda obu blizniaczych modeli 

do tej pory plyty byly bardzo podobne ale sie roznily pochodzeniem  dostawcy czesci elektronicznych 

mozliwe ze onkyo chcialo dac tansze graty bo pioneery zalegaly im w kartonach...

wniosek :

wersja amerykanska 23 serial XXXXXXXXX  podwyzszone ryzyko zakupu

 

 

 

Skąd to info?

Masz innfo o numerach seryjnych?

W sensie 23 na początku?

Najlepiej może unikać tych z US. ale pojawi się pytanie co z EUR wkrótce.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 3.07.2024 o 09:01, bora902 napisał:

Od kilku dni we francji obowiazuje juz cena wyprzedazy na onkyo rz50  - 1190€ a nawet czasem spada do 1140€    27 czerwca-3 lipca 2024 rok

 

https://www.son-video.com/article/haute-fidelite-amplificateurs-amplis-home-cinema/onkyo/tx-rz50-noir?ae=3&utm_source=idealo&utm_medium=affiliation&utm_campaign=comparateur

Czy ktoś wie czy ta wyprzedaż dojdzie też do nas lub na amazon.de/amazon.pl? (widziałem, że poza francją jest też w UK, ale stamtąd jeszcze trudniej ściągnąć)

Czekam grzecznie na ten model, bo pomieszczenie mam beznadziejne akustycznie i dirac by się przydał.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...