Skocz do zawartości

AVC / AVR / cinema / bluray - OKAZJE CENOWE , SALE , OUTLET w kraju lub zagranicą !!!


Recommended Posts

Zakładam nowy temat bo nie widziałem podobnego w dziale - KINO DOMOWE  👺💢👺

 

Regulamin :

1. termin "okazja cenowa" - przedmiot który jest tańszy  od ceny regularnej na terenie kraju nie mniej niz 300-500zl  ( w razie hiperinflacji 100-200$)

2. link z okazja cenowa jest ważny  1-5 dni  - proszę w poście załączyc datę "okazji cenowej" 

3.przesyłka pocztowa / kurierska   towaru z "okazją cenową"  jest możliwa na teren PL  a sprzedający podmiot przyjmuje płatności  z PL

4.posty typu "zrobimy ci dobra cenę"  lub "pisz do nas a pomożemy w wyborze" sa zakazane w tym wątku - TO NIE JEST WĄTEK SPRZEDAŻOWY !!!

5.spamowanie lub kłótnie  oraz polemika nie sa tolerowane jeśli nie poparte linkiem z ważna lepsza ceną  dostępna otwarcie dla każdego chętnego kinomaniaka

6.różnice sprzętowe nie sa tematem tego wątku jednak należy zaznaczyc jesli możliwe  szczegoly typu np. "dystrybucja EU", "wersja europejska", "tuner DAB+/FM" itd.

7.każdy internauta w tym wątku jest równy wobec innych bez dzielenia na stan zamożnosci czy posiadaną konfiguracje sprzętową cinema / kino domowe 5.1 czy 11.4.6

( punkt 7  zawarto ze względu na nierówne traktowanie na forum ludzi którzy posiadają tylko tani soundbar lub chcą kupić swój pierwszy amplituner )

8.cena, cena, cena czyni cuda 🤑

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Przed chwilą, PanKlor napisał:

@Gumowe Ucho jak rano polubiłem post to był ztcp za jakieś 4300 PLN na PL stronie dostawa i sprzedaż Amazon. Więc lepiej niż 1000 EUR. Jak widać trzeba polować. Cena bdb, za 4300 PLN nic lepszego się nie znajdzie. 

To też fakt, ale 3800 i Onkyo 7100 widziałem nawet za 799 tylko w zeszły Black Friday :) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, peti1 napisał:

Cztery stówy drożej ale znów jest dostępny.

 

panowie i panie prosze czytac regulamin watku i podejmowac dyspute w kontrze tylko poparta lepszym i aktywnym linkiem  czyli takim z nizsza cena !

linki z cenami ktore sa wyzsze sa bezprzedmiotowe 

6 godzin temu, PanKlor napisał:

@Gumowe Ucho jak rano polubiłem post to był ztcp za jakieś 4300 PLN na PL stronie dostawa i sprzedaż Amazon. Więc lepiej niż 1000 EUR. Jak widać trzeba polować. Cena bdb, za 4300 PLN nic lepszego się nie znajdzie. 

4270zl i dostawa prime gratis

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, bora902 napisał:

linki z cenami ktore sa wyzsze sa bezprzedmiotowe 

Ale wiesz, że cena w Twoim linku się zmienia? 😉

24 minuty temu, bora902 napisał:

panowie i panie prosze czytac regulamin watku i podejmowac dyspute w kontrze tylko poparta lepszym i aktywnym linkiem  czyli takim z nizsza cena !

 

~200 postów, gospodarczo-kowbojski ton... pewnie rozstawiasz parawan na plaży 😂

 

25 minut temu, bora902 napisał:

4270zl i dostawa prime gratis

Tak też mi coś mignęło, potem było ~5500 a to już cena którą można mieć w PL po jednym telefonie. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

denon x3800h       5 czerwca 2024r

989€  (oraz automatycznie dodanie VAT 3.5% przez amazon.de dla polskich klientow) plus 6€ przesylka 

 

https://www.amazon.de/dp/B0BDZXLP6F?m=A3JWKAKR8XB7XF&tag=idealode-am-pk-21&ascsubtag=2024-06-05_5c864684a729594bd934424c17941c7993820eefc7267b8244bf2a7be3e93fdf&th=1&psc=1

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Piotr Sonido napisał:

Zdecydowanie warto.

Na przyszłosć. Dodawaj tylko cenę. Bo jak się skończy to warto było widziec po ile był.

 

jesli chodzi o ta oferte o ktora pytasz to 4270PLN z polska pelna faktura VAT i darmowa przesylka dla klubowiczow amazon prime 

apdejt: teraz pod linkiem 4225PLN 😎

tez zalecam kazdemu zakup kto nie czeka na onkyo rz50 za 4500PLN 🤣

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, bora902 napisał:

denon x3800h       5 czerwca 2024r

989€  (oraz automatycznie dodanie VAT 3.5% przez amazon.de dla polskich klientow) plus 6€ przesylka 

 

https://www.amazon.de/dp/B0BDZXLP6F?m=A3JWKAKR8XB7XF&tag=idealode-am-pk-21&ascsubtag=2024-06-05_5c864684a729594bd934424c17941c7993820eefc7267b8244bf2a7be3e93fdf&th=1&psc=1

Panowie zwróćcie uwagę na zdjęcia, w tej ofercie. Przedstawiają AVR-X3800H a nie AVC-X3800H. Ciekawe ...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 5.06.2024 o 16:52, bora902 napisał:

jesli chodzi o ta oferte o ktora pytasz to 4270PLN z polska pelna faktura VAT i darmowa przesylka dla klubowiczow amazon prime 

apdejt: teraz pod linkiem 4225PLN 😎

tez zalecam kazdemu zakup kto nie czeka na onkyo rz50 za 4500PLN 🤣

Chodzi o to żeby od razu była cena. Wtedy sobie wszedłem. :)

Amazon ma tak czasem że jak wejde 3 dni pożniej to już jest inna cena. Wiec warto wiedzieć po ile był :)

Fajnie to znalazłeś.

Dnia 5.06.2024 o 19:49, Iron napisał:

Panowie zwróćcie uwagę na zdjęcia, w tej ofercie. Przedstawiają AVR-X3800H a nie AVC-X3800H. Ciekawe ...

 

Dnia 5.06.2024 o 20:10, bora902 napisał:

5 zdjecie i opis mowi wyraznie ze to AVC 

na 100% dystrybucja denon holenderska na niemcy 

A na 1 i 3 jest AVR

Ale one różnią się tylko tunerem. Jak opis mówi AVC a dostaniesz AVR to nie ma co narzekać. Gorzej odwrotnie jak ktoś jest napalony na radio.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Piotr Sonido napisał:

Fajnie to znalazłeś.

 

 

 

nie widze sensu publikowac linkow do nowego rz70 za 2300€ bo takie tez mam ,identycznie jest z arcamem 

tu ludziom sie wydaje ze x2800h to high end  dlatego skupiam sie na przedziale 2000-5000zl  jako "okazja" 

11 godzin temu, Iron napisał:

Tak z ciekawości, na jakie rynki byly przeznaczone AVR?

 

glownie ameryki polnocnej ale i tez taiwan

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.06.2024 o 07:58, bora902 napisał:

nie widze sensu publikowac linkow do nowego rz70 za 2300€ bo takie tez mam ,identycznie jest z arcamem 

tu ludziom sie wydaje ze x2800h to high end  dlatego skupiam sie na przedziale 2000-5000zl  jako "okazja" 

Wrzuccaj wszystko.

Od tego jest. Akurat tu na forum jest spora grupa zainteresowana lepszym sprzetem. Dyskusją o nim.

Dnia 11.06.2024 o 11:48, DaftPunk napisał:

Tylko to Media Cetnrum to chyba średnio z gwarancją ma? Czy nie?

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Piotr Sonido napisał:

 

Tylko to Media Cetnrum to chyba średnio z gwarancją ma? Czy nie?

 

Nie mam pojęcia.

Kolejna chyba okazja namierzyłem.

Kupując Monitor Audio Silver 100  amplituner Yamahy 5.1 wychodzi gratis.

5100 zł 

https://www.olx.pl/d/oferta/zestaw-amplituner-yamaha-tsr-400-monitor-audio-silver-100-7g-kolumny-CID99-IDZmpJX.html

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak i się kojarzy z dawnych lat. Chyba że coś się zmieniło w tej kwestii

18 minut temu, DaftPunk napisał:

Nie mam pojęcia.

Kolejna chyba okazja namierzyłem.

Kupując Monitor Audio Silver 100  amplituner Yamahy 5.1 wychodzi gratis.

5100 zł 

https://www.olx.pl/d/oferta/zestaw-amplituner-yamaha-tsr-400-monitor-audio-silver-100-7g-kolumny-CID99-IDZmpJX.html

Tu cenowo jest ciekawei faktycznie.

Aczkolwiek

"Salon Audio Świat oferuje zestaw stereo składający się z"

Amplitunera kinowego........ :/

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, Piotr Sonido napisał:

 

Tylko to Media Cetnrum to chyba średnio 

3 minuty temu, Piotr Sonido napisał:

Tak i się kojarzy z dawnych lat. Chyba że coś się zmieniło w tej kwestii

Tu cenowo jest ciekawei faktycznie.

Aczkolwiek

"Salon Audio Świat oferuje zestaw stereo składający się z"

Amplitunera kinowego........ :/

 

 

Nie każdego stać na pełne kino od razu. Prawdę napisali jest to set stereo z opcją rozbudowy pod kino. A te monitory nie są bardzo wymagające ta yamaha powinna to udźwignąć patrząc jak tu wybierają wiim ampy :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...