Skocz do zawartości

Bose QC45 - Problem z PC/Windows


Recommended Posts

Hej,

Od dluzszego czasu mam problem z Bose QC45 Wireless. Sluchawki sa ok, dzialaja perfekcyjnie z iphonem, czy macbookiem natomiast przy Pc i windowsie doslownie nie mam dzwieku. Lacza sie przez bluetooth bez problemu. Jest polaczenie, QC45 sa wykryte natomiast albo nie mam dzwieku w ogole, albo jest przerywany co chwile albo w ogole sa jakies takie dzwieki jakby sluchawki wpadly do basenu. 

Po prostu nie nadaja sie do uzytku z PC. Jest jakis sposob zeby to ogarnac? Sterowniki sa ok z obu stron. Jakas przyczyna musi byc tego problemu, bo nie wierze, ze sluchawki nie dzialaja z PC :) 

Z gory dzieki za pomoc 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Bogusław 66 napisał:

Tak myślę ze trzeba zacząć od Bluetooth, bo jest tylko jeden standard przesyłu dla wszystkiego, więc wpierw sprawdzić sterownik w PC. A jak granie po kablu?

sorki ze dwa posty ale musiałem odejść od PC na więcej niż czas edycji.

Hej, 

Wlasnie sprawdzilem cos innego i podlaczylem airpodsy przez bluetooth. Jest dokladnie to samo. Tej opcji do tej pory nie sprawdzilem, bo sluchawki z Ps5 dzialaja ok(to jedyne z ktorych nie chce korzystac :) Tylko, ze te z ps5 maja ten usb dodatkowy, ktory jest podlaczony do kompa i lacza sie przez to bodajze. 

Wynikaloby z tego w takim razie, ze rzeczywiscie cos jest z bluetooth. 

Zaraz pousuwam sterowniki, poinstaluje od nowa. Jest moze na to jakis konkretny sposob czy szukac dalej?

Usunalem bluetooh i zainstalowalerm od nowa i nie pomoglo. Dalej to samo

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Bogusław 66 napisał:

Kiedyś CCleaner w wersji testowej Pro potrafił aktualizować sterowniki w Win.

Nie rozumiem. Juz usunalem bluetooth i zainstlowalem sterowniki od nowa. Nic sie nie zmienilo. Sluchawki sa wykrywane i laczone bez problemu natomiast jest problem z dzwiekiem. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam najnowsze sterowniki z maja. Z tej strony powyzej to jakies stare i tak sa. 

2x usuwalem bluetooth i instalowalem sterowniki. Jakies opcje dzwieku przestrzennego sa powylaczane, wszystko wydaje sie ok a ani airpodsy ani bose qc45 nie dzialaja. 

Lacza sie z bluetoothem ale tak jak pisalem problem jest z dzwiekiem. Przerywa albo w ogole sie nie wlacza, no albo jest taki jakby sluchawki wpadly do wody. 

Sprzet tez jest, jaka moze byc tutaj przyczyna? 

Przy glosniku na kablu czy jak podlaczam te sluchawki z plejaka co maja usb dodatkowo(chyba tak sie lacza) to wszystko jest ok. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, Bogusław 66 napisał:

Tak wiem, sam później znalazłem nowe. 

Jak driver poprawny to coś z anteną?

Z wifi nie korzystam a o antenie do bluetooth nigdy nie pomyslalem. Oba miejsca sa puste z tego co widze, czyli anteny nigdy nawet nie podlaczylem. Pytanie czy to moze miec jakiekolwiek znaczenie jesli Pc jest w zasadzie obok mnie na tej samej wysokosci. 

No i z polaczeniem nie ma zadnych problemow. Problem pojawia sie w momencie kiedy dzwiek ma byc odtwarzany. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, psi4 napisał:

Z wifi nie korzystam a o antenie do bluetooth nigdy nie pomyslalem. Oba miejsca sa puste z tego co widze, czyli anteny nigdy nawet nie podlaczylem. Pytanie czy to moze miec jakiekolwiek znaczenie jesli Pc jest w zasadzie obok mnie na tej samej wysokosci. 

No i z polaczeniem nie ma zadnych problemow. Problem pojawia sie w momencie kiedy dzwiek ma byc odtwarzany. 

Sam sobie odpowiedziałeś na pytanie, gdzie jest problem. Co innego impuls sparowania słuchawek z PC z takiej bliskości a co innego transfer sygnału/danych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Bogusław 66 napisał:

Sam sobie odpowiedziałeś na pytanie, gdzie jest problem. Co innego impuls sparowania słuchawek z PC z takiej bliskości a co innego transfer sygnału/danych.

Od wielu lat mialem same laptopy. Rok temu zbudowalem PC, plyta z wifi ale nigdy nie uzywane, gdyz stoi podpiety do kabla non stop. Nie sadzilem, ze trzeba anteny podlaczyc, zeby bluetooth dzialalo :)

Problem rozwiazany 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...