Skocz do zawartości

Bogusław 66

Uczestnik
 • Zawartość

  4 040
 • Dołączył

 • Ostatnio

2 obserwujących

Informacje osobiste

 • Lokalizacja
  Wejherowo

Ostatnio na profilu byli

8 905 wyświetleń profilu
 1. Sam sobie odpowiedziałeś na pytanie, gdzie jest problem. Co innego impuls sparowania słuchawek z PC z takiej bliskości a co innego transfer sygnału/danych.
 2. Tak wiem, sam później znalazłem nowe. Jak driver poprawny to coś z anteną?
 3. Użyłeś tego samego sterownika co już był? tu chyba najnowszy https://www.bluetooth.today/pl/downloads#load
 4. Kiedyś CCleaner w wersji testowej Pro potrafił aktualizować sterowniki w Win.
 5. Tak myślę ze trzeba zacząć od Bluetooth, bo jest tylko jeden standard przesyłu dla wszystkiego, więc wpierw sprawdzić sterownik w PC. A jak granie po kablu? sorki ze dwa posty ale musiałem odejść od PC na więcej niż czas edycji.
 6. No jeśli ze źródeł iPhone i MacBook działa w pełni poprawnie a z PC już nie to tu szukaj przyczyny. Ja używam Quietcomfort Ultra na przemian z PC / Zetafone 10 / TV i .... wszystko jest oki.
 7. Zwróciłeś uwagę na adaptacje czy "za duże" kolumny do pomieszczenia/kubatury? Nie szukam wymówki odnośnie serwisów stremingowych bo dziś do łask wraca "miło i przyjemnie" HiFi Ale przyczepie się do streamera, bo to nie byle jaka skrzynka a wiem co potrafi taki Ayon S10 II i to tu tkwi możliwość dobrego grania .. nawet ze słabego źródła.
 8. U mnie? VPN we fonie blokował apke. czasami widzę jak Roman z salonu walczy z streamerem Ayon (apka natywna albo Roon) albo nie ma apki Qobuz na iphone bo ... jesteśmy w pl. Gdzie indziej widziałem problem sieciowy z malinką no i to co widzę na forum Zasadniczo qobuz działa mi w domu wszędzie i na wszystkim ale ...... zauważyłem ze zbyt często używam przycisku z symbolem "do przodu" czego w odtwarzaczy CD nie robię albo cholernie sporadycznie i to jest mój szacunek do twórczości artysty (nie poganiam płyty). ------ Nie wiem czy już pisałem czy nie ale zrobiłem kiedyś porównanie płyta - plik, nawet nie streamer a plik i to DSD 256 przeciw tej płycie, plik tez kupiony u nich na stronie. Porównanie zrobione u Romana na sprzęcie ... powiedzmy wysokim. Źródłem był Ayon S10 II, do gniazda z przodu pendrive sandisk z plikami a płyta trafiła do Ayon CDT za wspólny DAC robił S10 Ayon ..... .... to plik był lepszy ale ..... o włos. Moze kiedyś się złoży i płytę porównam do streamingu, tylko brak pewności ze to będzie ten sam master. A wiem np z takich porównań ze są różnice.
 9. Nie! to nie koniec. Kolejne płyty przyjechały z daleka. Widzę tu i ówdzie jak ten streaming jest nie dopracowany. A to apki nie widzi a to net słaby i przerywa a to Tidal coś kombinuje a to urządzenie nie odpowiada i trzeba je zresetować. ehhh.... Ile to osób walczy czy to z przesyłem w Kinie D czy innych problemach.
 10. Prime 95 obciąża procesor obliczeniami matematycznymi i wyciska procka wszelkie soki...... tylko w codziennym używaniu CPU (programy/gry/streaming live) nigdy nie będzie takiej sytuacji pracy procesora jak z Prime. To topowy program testowy do sprawdzenia stabilności prze taktowania procka. Jesli po podkręceniu wytrzyma godzinne z Prime to wiadomo ze wytrzyma wszystko cokolwiek zrobisz na PC.
 11. Odświeżam... nie to, żeby bardzo mi zależało na sprzedaży, ale u mnie to zbędny sub i się marnuje.
 12. Obciążyłem dziś procek w 3DMark No nie powiem? ..... zakres temperatury procesora 60-72^C przy chłodnicy 360 No niby troche zapasu na CPU jest, ale przy chłodzeniu powietrzem moze być ciepło, tylko czy w grach będzie aż takie obciążenie? Przy okazji sprawdziłem transfer szyny PCI Expres ... 20,83 GB/s
 13. Temperatur nie pamiętam, ale pamiętam ze troche śmigłem kręcił i mi hałasił, chyba dlatego 2023-10-13 dostał AIO 240.
 14. Mój procek 3D 5800 poprzednio był chłodzony przez ENDORFY Fortis 5 i jakoś wielkiego kłopotu nie było. Jestes pewny ze obciążysz go na 100% przez pare godzin? ewentualnie mogę odsprzedać chłodnice Arctic Liquid Freezer II 240 jeśli masz miejsca na grubszą chłodnice.
 15. Był czas wiec pocisnąłem karcie graficznej. https://i.postimg.cc/kg53p24k/Zrzut-ekranu-2024-05-05-030146.png Początkowo (po zmianie zasilacza) był słyszalny drobny pisk, ale z czasem piski ustały i teraz jest okey! -------------- Trochę martwię się postepem .. wkrótce dogoni mnie gemmingowy laptop. https://i.postimg.cc/4NPncHqM/Zrzut-ekranu-2024-05-05-032430.png
×
×
 • Utwórz nowe...