Skocz do zawartości

Mały metraż, niski budżet. Kino domowe czy soundbar ?


Recommended Posts

3 godziny temu, Dedal napisał:

A Kolego słuchałeś już poprawnego systemu 5.1? 

Jeśli nie to może na początek właśnie to , nie atmos a napewno nie pseudo atmos  .

Ja skupił bym się na dobrym właśnie 5.1 z dobrych materiałem źródłowym .

Pzdr

Najlepszy dźwięk jaki słyszałem w kinie. IMAX tam naprawdę dźwięk jest dobrej jakości. Przynajmniej dla mnie. Często chodzę do kina( mamy z żoną karty Cinema City Unlimited), ale niestety u mnie w Lublinie nie ma IMAXA. Jest tylko 4DX. Ale to jest fajne kilka razy obejrzeć. Później wiadomo efekty są wtórne. Szkoda dopłacać 15 zl. Zdecydowanie wolałbym IMAXA. Bo tak z domowych zestawów audio.... Tylko budżetowe, kilka razy. Przykład teściowie mają jakieś stare mające z 10 lat jak nie więcej. Panasonic z wbudowanym odtwarzaczem DVD. I malutkie plastikowe głośniki. Modelu nie znam 😀 Więc z domowym sprzętem, nie mam doświadczenia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, bora902 napisał:

mega kiepsko to gra zestaw stereo z 2003 kupiony na OLX 😎

 

 

 

W 2003 roku na OLX dalo się już chyba kupić Klipsch Palladium, wiele modeli Audio Physica. Kurde powiem Ci tak. Bez problemu bym znalazł system który by Ciebie zaskoczył :) Do tej pory by lepiej grał niż wiele nowych systemów. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, wczoraj przyjechał do mnie amplituner. Wszystko skalibrowalem zgodnie z instrukcją ( mega prosta procedura, wyświetlana na ekranie). Włączyłem film DD+ i dla mnie dźwięk jest naprawdę dobry. Nie jestem audiofilem jak Wy i mi się podoba. Jest efekt przestrzenny, tego oczekiwałem. Soubwofer ustawiłem na ok 25-30%. Więcej to już dla mnie za dużo. Muzykę też się da posłuchać. Biorąc pod uwagę, że wcześniej słuchałem jej na głośnikach z TV z YouTube czy Tidala, progres jest ogromny. Funkcje amplitunera..... jest tego ogrom. Tidal, radia internetowe. Szkoda tylko, że nie ma YouTube Music. 

Ogólnie ja jako laik jestem zadowolony. I dziękuję wszystkim za porady. Każdy ma inne oczekiwania, które z czasem się zmieniają 😁 Na chwilę obecną mogę powiedzieć, że to jest to.

Co prawda korci mnie jeszcze sprawdzenie soundbara. Ale z drugiej strony, efekt jaki otrzymałem jest dla mnie zadowalający, więc nie wiem czy warto kupować drugi sprzęt i bawić się w zwracanie. Bo soundbar, pewnie by wrócił do sklepu. Nawet ze względu na efekt stereo podczas słuchania muzyki.

Jeszcze raz wszystkim dziękuję. Tym krytykującym mój wybór również. Wy macie troszkę większe oczekiwania. Mój apetyt, też może z czasem wzrosnąć i wtedy odezwę się na forum.  Pozdrawiam serdecznie wszystkich.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...