Skocz do zawartości

Słuchawki do 1500zł do Topping DX3 Pro+


Recommended Posts

Witam, mam już wzmacniacz słuchawkowy Topping DX3 Pro+. Szukam słuchawek do kwoty 1500zł.

Zastosowanie 50% muzyka, 50% gry/filmy. Szukam słuchawek nausznych, zamkniętych, dobrze izolujących od otoczenia, i wygodnych, żeby można było w nich wytrzymać te 3-4h. Lubię ciepło grające słuchawki, z lekko podkreślonymi skrajami pasma.

Moje typy to:

1. Monoprice monolith m1060c - tutaj obawiam się o wygodę, są dosyć ciężkie, i te wypustki na pałąku ( czytałem że niektórych potrafią uwierać)

2. Meze 99 classics - myślę że charakterystyką dzwięku by mi odpowiadały, ale boję się że będą za bardzo basowe, tzn. że bas będzie taki bardziej jak z suba, dudniący, mułowaty itp. mam nadzieję że zrozumiecie o co mi chodzi.

3. beyerdynamic dt 700 pro x- z wyglądu mega mi się podobają, i sprawiają wrażenie wygodnych, tylko jak się sprawdzą z dx3 pro? Nie będzie to za bardzo "płasko" grało?

4. sony mdr z7- z tego co czytam to chyba był by strzał w 10 u mnie, ale są chyba już nie do kupienia. 

Macie jeszcze jakieś propozycję? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...