Skocz do zawartości

Dolby atmos na netflixie, zmieniające się ikonki


hudy528

Recommended Posts

5 godzin temu, Piotr Sonido napisał:

A co mają powiedzieć.

Ale czytałes jakieś UK fora na ten temat? Zapewne to nie wysiadlo tylko u ciebie.

 

W zasadzie mogliby przyjąć do wiadomości, że coś im nie działa no i chociaż zapewnić, że zrobią wszystko aby działało, albo że się postarają o to. Ja, jako klient mam od razu lepszy odbiór, nawet jeżeli i tak nic nie zrobią. A gość od początku rozmowy chciał ją jak najszybciej zakończyć "bardzo dziękujemy że pan dzwoni ale w sumie po jaką cholerę? Bardzo uprzejmię proszę, kończ pan już". HBO pod tym względem lepiej wypadło. 

Nie, zagranicznych for nie czytałem. Nikomu źle nie życzę ale oby było więcej osób z tym problemem to może coś zrobią ale widać nie spieszy im się. Jest to od wiosny, kolega tutaj z forum też pisał że tak ma a kilka opinii pod apką na Play Store też wskazuje na ten problem u innych i jak na razie nic.

16 godzin temu, gizmo napisał:

U mnie działa Netflix, Prime i Disney w Atmosie. HBO nic nie mam, ale nie wiem skąd wiesz, że nie działa HBO. FireTV mi krzyczy, żeby instalować platformę max. Tutaj chyba HBO się przeniosło…

Tak przy okazji o ile dobrze pamiętam to HBO ucegliło parę lat temu sporo TV wprowadzając update apki, nieobsługiwaną przez starsze TV.

Jak na szybko przeglądałem to gdzieś widziałem opinię, że HBO nie ma ale całkiem możliwe, że nie ma na start a trzeba samemu pobrać i wtedy działa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...