Skocz do zawartości

Recommended Posts

Cześć!

Mam głośniki microlab 7c i nie wiem jak je podłączyć, by grały. Podłączyłam je tak jak w instrukcji w postaci obrazka i nie wiem co może być nie tak. Nie będę używać odpowiedniego nazewnictwa, bo nie do końca wiem jak nazywają się te kable (może w tym tkwi problem), ale postaram się w jakiś inny sposób przedstawić mój problem.

Głośnik, który podłączam do prądu, ma podłączone kable. Jest to ten którego końcówka prowadzi do telewizora a drugi koniec ma dwa - czerwony i biały są podłączone do wejść w głośniku zgodnie z odpowiadającymi im kolorami. Oczywiście głośniki są włączone (świeci się z przodu na czerwono). Wtyczkę, którą podłączam do sprzętu z muzyką, jest wsadzona do wejścia w tv ze słuchawkami obok.

Czy te głośniki wymagają jakiejś dodatkowej konfiguracji?

Edytowano przez Maripppposa
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Glosniki dzialaja bo znajomy podłączałi grały normalnie, ale niestety nie za bardzo mam jak się z nim skontaktować.  Wzięłam je do siebie i nie zepsuły by się nagle 😅 do telefonu nie podłączę bo mam iphona bez wejścia na taki kabel

Głośniki miały takie pyknięcia, ale nie grało nic. I przypuszczam że pewnie nie mogę ogarnąć jakieś pierdoły 😃

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pykały, to ok. A czy telewizor nie ma włączonej funkcji "mute"? Przy pasku z głośnością nie ma przypadkiem przekreślonego symbolu głośnika?. Proponuję podkręcić głośność Tv z wyjętą wtyczką kabla, żeby z głośników tv było słychać dźwięk, i wtedy wpiąć wtyczkę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...