Skocz do zawartości

KRK RP5 G4 x2 + sub + słuchawki


Recommended Posts

Witam, od razu zaznaczam, że trudny temat audio muszę przedstawić i potrzebuję w nim pomocy.


Co mam?
Płyta główna z790 aorus AX (więc kodek lipa)
leciwe kraken V3 w których musze podbijać basy aby muzyka grała jako tako.
2x KRK RP5 G4 podłączone na jacka 3,5mm do tyłu budy (te mają mało sub basu i podbijam w eq w windowsie)


Co będę potrzebował?

szukam od dawna słuchawek najlepiej pokroju audiofilskiego (budżet do 900) np. Beyerdynamic DT770 PRO X ( tu uwaga nie mam pojęcia co do ilości omów jak to wpływa na odsłuch? Czy im więcej tym lepiej? dodatkowo jednak żeby bas w słuchawkach był a nie)
dodatkowo do tych KRK jakiś subwoofer pewnie ERIS SUB8 lub yamaha albo coś w ten przedział cenowy najlepiej na chinche.

i tu najważniejsze jaki sprzęt? Dużo słyszałem żeby DAC albo wzmacniacz ale zależy mi aby wszystko to było podpięte w jedno urządzenie 
Myślałem także o Creative Sound Blaster X AE-5 Plus ale to prędzej pod same słuchawki
Proszę o pomoc i dyskusję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Prox7 napisał:

tu uwaga nie mam pojęcia co do ilości omów jak to wpływa na odsłuch? Czy im więcej tym lepiej?

Nie przejmowałbym się tym aspektem :) 

Ogółem opcji trochę może być, więc od razu dopytam o kilka kwestii. 

Jakiego brzmienia w słuchawkach poszukujesz? Interesuje Cię właśnie studyjne podejście, jak przy KRK? Jeśli tak, to DT 770 Pro X są bardzo fajną opcją. Do nich przyda się DAC/Amp, który będzie miał również wyjścia liniowe pod KRK, tak jak np. iFi Audio Zen DAC 3, czy Topping DX3 Pro+. Może być jednak problem z subem, wtedy łatwiej byłoby wybrać po prostu większe kolumny aktywne. W razie czego zapraszam do kontaktu i na odsłuch. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...